IndeksIndeks  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Krok Drugi


Zobacz posty bez odpowiedzi
 

Krok Drugi

 
Ostatni Post
Brak nowych postów

Karty Postaci


Piękne panie i dzielni panowie, Okupanci, Alianci, Członkowie Ruchu Oporu i zwykli cywile... na forum znajdzie się miejsce dla każdego z nich. W tym dziale powinniście zakładać swoje Karty Postaci, które po akceptacji zostaną przeniesione do jednego z subfor, zgodnego z płcią bohatera. Tak, można zostawiać Karty w budowie, jednak po skończeniu pisania koniecznie poinformujcie nas o tym pod postem!


avatar

Poszukiwania wiz...
Pon Gru 25, 2017 9:37 pm
Hans Schrödinger Zobacz ostatni post

Brak nowych postów

Osobiste


Nikt z nas nie wyobraża sobie gry na forum bez uprzedniego wciągnięcia bohatera w społeczność, w której żyje. W tym dziale, dla zachowania przejrzystości, zebraliśmy wszelkie tematy, które pozwolą Ci rozwinąć się w fabule. Znajdziesz tu zarówno relacje, retrospekcje w formie pamiętników oraz rozgrywek, ale również skrzynki pocztowe, za pomocą których Twój bohater może kontaktować się z innymi.


avatar

Volker Ungeheuer...
Nie Gru 17, 2017 5:44 pm
Volker Ungeheuer Zobacz ostatni post

Brak nowych postów

Media


Wszelkiego rodzaju media stanowią najważniejsze źródło informacji płynących z każdego zakątka świata. Na forum funkcjonują w postaci dwóch gazet, do której dostęp mają wszyscy mieszkańcy Paryża bez względu na pozycję społeczną. Chcesz zdobyć dodatkowe punkty, dowiedzieć się, co dzieje się aktualnie w mieście? Zajrzyj więc tutaj i dowiedz się, w jaki sposób możesz zaangażować się w tworzenie forum.


avatar

Je suis partout ...
Pią Paź 27, 2017 12:22 pm
Francja Zobacz ostatni post

Today's active topics
Today's top 20 posters
Overall top 20 posters
Delete the forum cookies

Nowe postyNowe postyBrak nowych postówBrak nowych postów  Forum ZablokowaneForum Zablokowane