IndeksIndeks  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Szybkie pytanie - Page 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematuShare | 

Szybkie pytanie

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość

konta specjalne
PisanieTemat: Szybkie pytanie   Pią Maj 06, 2016 8:36 am

First topic message reminder :

Szybkie pytanie

Masz problem ze znalezieniem danego tematu? Nie możesz przedzierać się przez odmęty forumowych postów, podczas gdy natychmiast potrzebujesz odpowiedzi na pytanie?
Ten temat został stworzony z myślą o naglących potrzebach, problemach, które również nie wymagają rozwlekłych odpowiedzi i dywagacji.
Zostaw swój problem tutaj, a w mig uzyskasz odpowiedź!

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

AutorWiadomość

ruch oporu
PisanieTemat: Re: Szybkie pytanie   Wto Sie 15, 2017 7:51 pm

Dzień dobry

Postaci historyczny tworzyć nie można, to powszechnie wiadomo, ale co z postaciami opartymi o te historyczne? Chodzi mi po głowie pomysł stworzenia (nie istniejącej na prawdę) córki Hermana Goeringa i jego pierwszej żony Carin. Mogę pokusić się na takie szaleństwo? I jeśli tak, czy jest możliwe drobne nagięcie pewnych faktów historycznych (a dokładnie jednego, nieco przyśpieszyć zawarcie małżeństwa by postać mogła mieć więcej niż 18 lat?
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

PisanieTemat: Re: Szybkie pytanie   Wto Sie 15, 2017 8:28 pm

O, o, o, ja też mam pytanie.
Jak sprawa stoi z insuliną? Rodzina Gieni kolaboruje głównie po to, by ją zdobyć, bo Hebuterne jest cukierkiem i jej mocno potrzebuje. Powinnam ją kupować w sklepiku jak inne leki czy uznać, że rodzice mi załatwili od Niemców i jest cacy?
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

cywile
PisanieTemat: Re: Szybkie pytanie   Wto Sie 15, 2017 9:21 pm

Ulla Sørensen napisał:
Dzień dobry  

Postaci historyczny tworzyć nie można, to powszechnie wiadomo, ale co z postaciami opartymi o te historyczne? Chodzi mi po głowie pomysł stworzenia (nie istniejącej na prawdę) córki Hermana Goeringa i jego pierwszej żony Carin. Mogę pokusić się na takie szaleństwo? I jeśli tak, czy jest możliwe drobne nagięcie pewnych faktów historycznych (a dokładnie jednego, nieco przyśpieszyć zawarcie małżeństwa by postać mogła mieć więcej niż 18 lat?

Jeśli chodzi o postacie oparte o te historyczne, staramy się pilnować, by nie były one w dużym stopniu związane z głównymi zbrodniarzami wojennymi. Herman Goering, jako dowódca Luftwaffe i jedna z najważniejszych osób po Hitlerze, do nich właśnie należy. Gdybyśmy zgodziły się na jego nieistniejącą córkę, w skrajnym przypadku mogłoby dojść też do tego, że ktoś postanowiłby stworzyć nieistniejącą córkę samego Hitlera.
Możemy jednak zaproponować kogoś spokrewnionego z pomniejszą postacią historyczną, choćby ambasadorem Abetzem. <3

Geneviève Hebuterne napisał:
O, o, o, ja też mam pytanie.
Jak sprawa stoi z insuliną? Rodzina Gieni kolaboruje głównie po to, by ją zdobyć, bo Hebuterne jest cukierkiem i jej mocno potrzebuje. Powinnam ją kupować w sklepiku jak inne leki czy uznać, że rodzice mi załatwili od Niemców i jest cacy?

Insulinę możesz kupić w sklepiku w cenie antybiotyku, za uzasadnienie podając kartę postaci. <3
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

ruch oporu
PisanieTemat: Re: Szybkie pytanie   Wto Sie 15, 2017 9:54 pm

Córka Hitlera brzmi nieomal tak fatalnie jak córka Voldemorta, takie pomysły zawsze źle się kończą! I dużo w racji, poszukam zatem mniej znanego ojca! (Na dobrą sprawę wcale nie chodziło mi o jego pozycję, a wystawny tryb życia i wielkie ego!)
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

Sponsored content
PisanieTemat: Re: Szybkie pytanie   

Powrót do góry Go down

Szybkie pytanie
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2