IndeksIndeks  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Kto zagra?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematuShare | 

Kto zagra?

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość

konta specjalne
avatar"); width:200px; height:320px;">
Punkty Rozgrywki : 0

PisanieTemat: Kto zagra?   Pią Maj 06, 2016 8:37 am

Kto zagra?

Poszukujesz partnera do gry? Zgłoś się w tym temacie!
Tak jak mówi nazwa, został wprowadzony po to, aby ułatwić Ci znalezienie partnera do gry. Oferuje on możliwość swobodnego rozegrania konkretnego wątku lub napędzenia akcji przez jednego z Mistrzów Gry.

Kod:
[b]Poszukujący:[/b] imię i nazwisko postaci
[b]Założenie wątku:[/b] czyli czego oczekujesz, jaki masz pomysł na grę
[b]Ingerencja Mistrza Gry:[/b] tak / nie
[b]Status:[/b] [color=green]aktualne[/color] / [color=red]nieaktualne[/color]

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

cywile
Punkty Rozgrywki : 214

PisanieTemat: Re: Kto zagra?   Pon Kwi 24, 2017 8:00 pm

Poszukujący: Edmée Lumiere
Założenie wątku: mogę rozegrać praktycznie wszystko - mogliśmy wpaść na siebie na ulicy po godzinie policyjnej, kiedy każde miało własny powód szwendać się dzielnicami; mogliśmy zamienić kilka słów po moim występie czy treningu (a może to ja podziwiałam gdzieś Twoje umiejętności - jakiekolwiek by nie były?); mogłam pozować do Twojego obrazu lub szkicu, a tłem była obezwładniająca cisza okrywająca Nasze ramiona lub wręcz przeciwnie, może towarzyszyły Nam rozmowy; mogliśmy rozmawiać godzinami o sztuce, książkach czy Paryżu, konwersacje przeplatane ironią dozwolone; mogłeś mieć mnie na jedną noc; mogłam być przez Ciebie subtelniej przesłuchiwana, o ile rozmowa to już przesłuchiwanie; mogłam wzbudzić zainteresowanie Ruchu Oporu usiłującego wyłudzić ode mnie informacje, którymi dysponuję jako luksusowa kurtyzana; możemy nawet wspólnie pić; po prostu wszystko; (każdego ukocham!)
Ingerencja Mistrza Gry: zależałoby od rozgrywki.
Status: dożywotnio aktualne

Ostatnio zmieniony przez Edmée Lumiere dnia Pon Cze 05, 2017 6:28 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

alianci
Punkty Rozgrywki : 966

PisanieTemat: Re: Kto zagra?   Czw Cze 01, 2017 3:34 pm

Poszukujący: Maxime Lowe
Założenie wątku: Szukam czegoś wciągającego, jakiejś konkretnej fabuły, w której od razu nastąpi wprowadzenie mnie w klimat okupowanego Paryża. Przygarnę jakiegoś partnera w zbrodni. Bardzo ochoczo pośledzę z kimś jakiegoś okupanta drugoplanowego w domyśle, albo wykorzystam kobiece wdzięki do swoich celów, przeciw Tobie, albo może wraz z Tobą przeciwko komuś innemu? Jeśli któraś z powyższych pań chciałaby coś takiego, to zapraszam do mnie. Bardzo chętnie przygarnę.
Ingerencja Mistrza Gry: tak lub nie, co mi los da
Status: aktualne
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

okupanci
Punkty Rozgrywki : 362

PisanieTemat: Re: Kto zagra?   Sob Cze 10, 2017 12:00 am

Poszukujący: Soren Larsen
Założenie wątku: Właściwie to chciałbym w końcu rozpocząć pisanie.
Ingerencja Mistrza Gry: nie wiem
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

okupanci
Punkty Rozgrywki : 318

PisanieTemat: Re: Kto zagra?   Sob Cze 10, 2017 10:23 pm

Poszukujący: Lars Reifenstein
Założenie wątku: emocje, pościgi i widowiskowe wybuchy, krótko mówiąc - z chęcią zagram z kimś, z kim możemy dogadać realizację zadań ogólnodostępnych (jestem egoistą, ale jedynie połowicznym: Ty możesz uprzykrzyć życie okupantowi, ja sprawdzę Twoje dokumenty i wszyscy będziemy zadowoleni). Jeśli więc masz czas i ochotę na:
  • śledzenie lub podsłuchiwanie okupanta,
  • obrócenie jego życia w niewielkie piekło,
  • przekroczenie godziny policyjnej,
  • pochwalenie się swoimi dokumentami (choćby podrobionymi),
  • działalność propagandową,
  • próbę kradzieży,
  • bycie aresztowanym, przesłuchiwanym lub - tak, tak, bywają i tacy! - pobitym,
  • nawiązanie współpracy

nie zwlekaj ani chwili i odezwij się do mnie na PW - wspólnie coś wymyślimy, a ja obiecuję, że wyjdziesz z tego spotkania żywy/a (choć niekoniecznie bez uszczerbku na zdrowiu).

Ingerencja Mistrza Gry: możliwe!
Status: a-k-t-u-a-l-n-e
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

cywile
Punkty Rozgrywki : 659

PisanieTemat: Re: Kto zagra?   Czw Cze 15, 2017 12:32 pm

Poszukujący: Blanche Flaubert
Założenia wątku: rozegrajmy coś d o n o s i c i e l s k i e g o! jeśli jesteś okupantem, być może słyszałeś o moich skromnych osiągnięciach i zlecisz mi jakieś konkretne zadanie; ewentualnie będziesz chciał mnie sprawdzić i specjalnie zrobisz coś nielegalnego w mojej obecności, a może będziemy ambitni, wykupimy postać z listy do odstrzału i wrobimy ją w interes sprzeczny z intencjami władz? jeśli jesteś cywilem, ukrywasz swoją przynależność do Ruchu Oporu lub działasz z polecenia aliantów, może powinąć Ci się noga, a ja akurat będę w pobliżu, żeby Cię zaszantażować, choć niekoniecznie - może to ja się potknę, przekroczę godzinę policyjną, zapomnę dokumentów i będę zmuszona przyjąć Twoją pomoc?
Przyjdź na pw/gg, uknujmy coś niecnego - niech w fabule coś się zadzieje. <3
Ingerencja Mistrza Gry: ja bym odmówiła Mistrzowi?
Status: bardzo aktualne!
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

ruch oporu
Punkty Rozgrywki : 10

PisanieTemat: Re: Kto zagra?   Nie Cze 18, 2017 11:24 pm

Poszukujący: Camille
Założenie wątku: Jestem otwarta i chętnie zarzucę też jakimś pomysłem od siebie. Zawsze można się dogadać, bądź dać się ponieść już bezpośrednio w fabule. Oczekuję z niecierpliwością jednak na każdą nielegalną akcję, którą może być starcie z okupantem, zdobywanie nielegalnych książek, wspólna zbrodnia, wspólna ucieczka, ewentualnie przyłapanie Camille na próbie kradzieży - do wyboru do koloru<3
Ingerencja Mistrza Gry: może być!
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

konta specjalne
Punkty Rozgrywki : 1848

PisanieTemat: Re: Kto zagra?   Nie Cze 25, 2017 8:32 pm

Poszukujący: Mistrz Gry
Założenie wątku: wątek ze słupa ogłoszeniowego, a więc sprzedaż kolekcji płyt gramofonowych. Czy są tu wielbiciele dobrej muzyki?
Ingerencja Mistrza Gry: tak
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

Sponsored content
PisanieTemat: Re: Kto zagra?   

Powrót do góry Go down

Kto zagra?
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1