IndeksIndeks  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

apollo

Share | 

apollo

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość

cywile
PisanieTemat: apollo   Pon Sie 22, 2016 10:13 pm

x kobieciarz i bawidamek, mogłem uwieść Ciebie, Twoją żonę, matkę, córkę, a nawet teściową x
x maluję obrazy na Placu Rewolucji, wszystkie są niezrozumiałe i wszystkie pachną tytoniem x
x ojcuję mojemu bratu, czy raczej bratuję mojemu synowi, mogłeś widzieć, jak na środku ulicy kłócimy się o kupno kolejnej zabawki x
x zdarza mi się pić, przyjmować leki i widzieć cuda po spożyciu opium x
x przesiaduję w kawiarniach ze społecznością paryskiej bohemy i śmieję się najgłośniej z nich wszystkich x
x w dzieciństwie wiecznie biegałem posiniaczony i ze złamanym nosem, mogłem złamać go też Tobie! x

Chodźcie, chodźcie, wymyślimy razem coś fajnego!

Ostatnio zmieniony przez Hugo Voltaire dnia Pon Sie 22, 2016 10:23 pm, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

cywile
PisanieTemat: Re: apollo   Pon Sie 22, 2016 10:21 pm

hej, hej! może Mila ci kiedyś coś sprzedała? Cool
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

cywile
PisanieTemat: Re: apollo   Pon Sie 22, 2016 10:34 pm

O, jak fajnie, że wpadłaś!
I jasne! Poszłabym jeszcze dalej; może nie tylko sprzedała, ale wciąż sprzedaje? Uzależniony od leków przeciwbólowych i nasennych Hugo musi jeszcze te leki zdobyć, co, przy obecnym zaostrzonym rygorze i regularnych wysyłkach medykamentów na front, wcale łatwe nie jest. A że Mila to uzdolniona złodziejka, może ona podołałaby dyskretnym szpitalowym kradzieżom? W zamian za odpowiednią kwotę, oczywiście, bo szeroki uśmiech i zapewnienie, że gdyby nie była zamężna, już stałby przed nią z pierścionkiem i kwiatami, otrzymuje gratis Cool
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

cywile
PisanieTemat: Re: apollo   Pon Sie 22, 2016 10:39 pm

o, no jasne choć pewnie to ostatnie zawsze ją bawi, biorąc pod uwagę, że tak naprawdę to nic romantycznego ją z jej mężem nie łączy haha no i pewnie lubi włamywać się do szpitali, zawsze coś nowego, a z niej jest trochę adrenaline junkie Cool
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

cywile
PisanieTemat: Re: apollo   Pon Sie 22, 2016 10:41 pm

Ach, no to super, w takim razie mamy to! Będziemy się jeszcze pewnie łapać na fabule
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

cywile
PisanieTemat: Re: apollo   Pon Sie 22, 2016 10:41 pm

no jasne, napisz jak coś, ja zawsze jestem chętna do gry!
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

cywile
PisanieTemat: Re: apollo   Pon Sie 22, 2016 11:05 pm

Och Hugo
Lubisz uwodzić starsze (nie stare!), zamożne kobiety - Anais idealnie wpisuje się w ten schemat. Może kiedyś próbowałeś oczarować i ją swoimi pięknymi oczyma? Niestety, to kobieta z lodu, nie roztopiła się pod wpływem twoich wdzięków, ale zapewne zmiękło jej nieco serce. Może od tamtej pory jest stałą (i ulubioną?) klientką Hugo? Może zdobi kilka jego portretów, może promuje go pośród niemców i francuzów? Może czasem piją wspólnie wino nad Sekwaną, rozmawiając o sztuce? Powie jej kilka komplementów, bo taki już jest, przywołując uśmiech na jej bladą twarz?
I bardzo proszę, mógł uwieść jej teściową, nie znosi kobiety, dobrze mieć na nią jakiegoś haka!
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

cywile
PisanieTemat: Re: apollo   Pon Sie 22, 2016 11:22 pm

Anais, moja muzo!
I oczywiście, że biorę wszystko! Pamiętaj, że ten bukiet kwiatów, który znajdujesz pod drzwiami w każdy wtorek, jest ode mnie, i to Ciebie przedstawiają wszystkie moje najbardziej znane i lubiane obrazy. Ufaj mi, bo będzie lubił mnie też Twój brat, i pijmy razem wino nad Sekwaną, dla Ciebie zawsze znajdę jakiś wyjątkowy komplement!
No i podrzuć mi adres teściowej, da się załatwić Cool
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

cywile
PisanieTemat: Re: apollo   Pon Sie 22, 2016 11:31 pm

doskonale do zobaczenia nad Sekwaną! (mam nadzieję, że już niedługo)
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

okupanci - cywile
PisanieTemat: Re: apollo   Wto Sie 23, 2016 12:56 am

Okay, przepraszam, że przychodzę z pustymi rękoma, ale o tej godzinie mój mózg już nie pracuje. Ale wiem, że muszę coś mieć, bo kartę masz przecudowną, a na dodatek malujesz obrazy, tak jak Flavie, więc jakiś punkt wspólny mamy!
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

cywile
PisanieTemat: Re: apollo   Wto Sie 23, 2016 8:55 am

Jestem do Twojej dyspozycji, Anais!

I Flavie, jak cudownie, już planowałam biec Ci do relacji! Dziękuję bardzo za takie ładne słowa, i już myślimy!
Jeśli Flavie zatrzymała się kiedyś na Placu Republiki chociaż przez chwilę, żeby przystanąć, przyjrzeć się jego obrazom, albo je skomentować, Hugo na pewno zwrócił na nią uwagę. Szczególnie, jeśli zdążył dojrzeć u niej ślady i siniaki- w końcu ma już wprawę w wynajdowaniu ich i wie dobrze, co oznaczają, więc tym bardziej bardzo by go zainteresowała. Chciałabym mocno, żeby mogli się polubić; Flavie jest cichą słabością Hugo i jedną z nielicznych osób, o które się martwi, zawsze wieczorami odwozi ją z ulic miasta rikszą do domu, przed drzwiami zawsze pytając poważnie, czy na pewno chce wrócić i czy nie chciałaby może przenocować u niego. Dodatkowo wspiera ją w malowaniu, zachęcając, żeby zaczęła sprzedawać swoje obrazy, i tylko czasem śmieje się, że jednak bałby się konkurencji! Komplementy i zniżki na obrazy natomiast dodaję w pakiecie.
Czy wszystko gra, czy coś zmieniamy? Mieszaj, modyfikuj do woli! <3
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

okupanci - cywile
PisanieTemat: Re: apollo   Wto Sie 23, 2016 1:50 pm

Rozpłynęłam się nad tą relacją! Flavie na pewno mogła zwrócić na niego swoją uwagę, bo strasznie tęskni za malowaniem i ostatnio robi to bardzo rzadko, raczej szkicuje niż wyciąga płótna i farby, więc z pewnością mogła zatrzymać się przy jego obrazach i jakoś je skomentować (pozytywnie, oczywiście!). Choć pewnie początkowo byłaby raczej w tej relacji trochę wycofana, nie mówiłaby o swoich siniakach, ale z czasem z pewnością mogłaby się przed nim trochę bardziej otworzyć i przyjąć jego pomoc. Strasznie podoba mi się to, że wspierałby ją w malowaniu, jej mąż nie bardzo to popiera, więc jak już ich relacja trochę się rozwinie, mogłaby wpadać do niego i czasem malować w jego mieszkaniu! I jeśli by jej pozwolił, z pewnością czasem mogłaby pomóc mu przy opiece nad synem, bo trochę kobiecej ręki może mu się przydać!
Tyyylko zakładamy, że spotkali się już wcześniej, czy rozgrywamy to od początku?
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

cywile
PisanieTemat: Re: apollo   Wto Sie 23, 2016 3:22 pm

Jejku, jasne, biorę wszystko! Z pewnością w kawalerce Hugo tuż obok jego sztalugi znajduje się druga- ta, którą chętnie oddaje Flavie za każdym razem, kiedy ma ochotę wpaść i namalować coś pięknego. A pomoc w wychowaniu Thierry'ego przyda się z pewnością, Flavie może być jedną z niewielkiego grona osób, które zdają sobie sprawę, kim dla niego jest Hugo... No i cóż jeszcze mogę dodać, wszystko mi pasuje i jest sups.
Obie opcje podobają mi się mocno, także wezmę tę, która bardziej Ci odpowiada!
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

okupanci - cywile
PisanieTemat: Re: apollo   Wto Sie 23, 2016 3:45 pm

To może załóżmy, że spotkali się raz albo dwa, jak Flavie przyszła pooglądać jego obrazy i w fabule dopiero ich relacja się trochę bardziej rozwinie? Do tej pory Hugo mógł ja tylko obserwować i przyjmować komplementy za obrazy, ale kiedyś może przyjść z jakimś poważniejszym siniakiem/raną i może ją o to jakoś zagadać i to zostawimy już na fabułę?
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

cywile
PisanieTemat: Re: apollo   Wto Sie 23, 2016 3:53 pm

Jasne! Brzmi super, nie mogę się już doczekać, aż się na tej fabule złapiemy!
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

Sponsored content
PisanieTemat: Re: apollo   

Powrót do góry Go down

apollo
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1