IndeksIndeks  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Margot Dubois

Share | 

Margot Dubois

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość

ruch oporu
PisanieTemat: Margot Dubois   Wto Sie 23, 2016 8:43 pm

Margot Dubois

Adres:  Rue Cantagrel 9/18, Gobelins (13. dzielnica), Lewy Brzeg

Ekwipunek: skrzypce, scyzoryk, zapalniczka, butelka dowolnego alkoholu, aparat fotograficzny.

Rangi: -

Stan zdrowia: skłonność do infekcji, w chwili obecnej {maj '42} zdrowa; powoli leczona skręcona prawa kostka (uraz z kwietnia).

Znaki szczególne: słabo widoczne piegi w okolicy nosa

Ostatnio zmieniony przez Margot Dubois dnia Nie Cze 04, 2017 10:33 am, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

konta specjalne
PisanieTemat: Re: Margot Dubois   Wto Sie 30, 2016 2:27 pm

Przed południem, podczas spaceru, na ulicy zaczepił Cię młody, znajomo wyglądający chłopak rozdający ulotki. Zdążył wcisnąć Ci jedną z nich i zanim zdążyłeś jakkolwiek zaprotestować, odezwał się pierwszy. - Zapraszamy na jutrzejszą wyprzedaż do antykwariatu. Dziś pozostaje zamknięty ze względu na remont, ale od jutra działa już normalnie - posłał Ci przelotny uśmiech, żeby zaraz potem zniknąć w tłumie kolejnych interesantów, racząc ich tylko pierwszą częścią reklamy.
Nie trzeba było więcej słów - zrozumiałeś, że chodzi o Antykwariat 'Le Rarissime', gdzie odbędzie się zebranie. Obecność obowiązkowa!

Zapraszam tutaj.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

cywile
PisanieTemat: Re: Margot Dubois   Nie Wrz 11, 2016 4:15 pm

Antoinette Molière
Vaugirard, Paryż

Margot Dubois
Gobelins, Paryż

Kochana Margo,

tak dawno nie słuchałam opowieści o Konserwatorium, że zaczęłam skrycie tęsknić za kolejnymi historiami związanymi z tym magicznym miejscem. Mam nadzieję, że to czas nie pozwolił nam na zbyt częsty kontakt, wszak żadne przykre wiadomości nie dotarły do moich uszu, a lęk nie zatrwożył mego serca. Chciałabym żebyś chociaż do mnie pisała, pomimo że mieszkamy niemal na wyciągnięcie ręki, to doskonale zdaję sobie sprawę jak trudno jest o chwilę wytchnienia.

Nie wiem czy wiesz, ale już niebawem odbędzie się wernisaż, a mógłby stać się on dla mnie szansą, pewnie dość niepowtarzalną. Będę tam same sławy, a plotki głoszą, że pojawi się też Arletty. Zapewne o niej słyszałaś. Co prawda, nie widziałam żadnego filmu z jej udziałem, ale wierzę, że jestem w stanie choć trochę wykorzystać swój urok osobisty, bo przyznaj, że jest on ogromny, a w połączeniu z moją skromnością... Cóż, sukces gwarantowany!
Oczywiście wiesz, że jedynie żartuję, ale wiem iż przynajmniej na moment się uśmiechnęłaś.
Chodzi jednak o to, trochę mi wstyd, chociaż nie mam prawdopodobnie wyboru. Wiesz, że nie posiadam żadnej odpowiedniej sukienki, która pozwoliłaby mi wyglądać znośnie, dlatego chciałabym Cię prosić, żebyś na ten jeden wieczór pożyczyła mi coś ze swojej garderoby. Obiecuję tego nie zniszczyć i zadbać o to równie mocno, co o swoje skrzypce.

Nie jestem zbyt śmiała, prawda?  Albo wiesz... Mogłabyś się wybrać ze mną, co Ty na to?

© sobade.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

konta specjalne
PisanieTemat: Re: Margot Dubois   Sob Gru 10, 2016 10:00 pm

Rozliczenie

Gratulacje, udało Ci się przetrwać fabularny marzec!

W sklepiku kupiłaś skrzypce, rower, scyzoryk, zapalniczkę, które składają się na Twój obecny ekwipunek.  

Brałaś/eś udział w zebraniu Ruchu Oporu i zdobyłaś łącznie 20 Punktów Rozgrywki. Stan Twojego konta wynosi obecnie 211 Punktów Rozgrywki.

W tym miesiącu nie odniosłaś żadnych obrażeń.

Prosimy o uzupełnienie informacji w temacie swojej skrzynki pocztowej.

Informacje odnośnie nowego rozdziału możesz przeczytać tutaj. Zachęcamy do brania udziału w misjach oraz wydarzeniach.
Dziękujemy za Twoją aktywność!

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

konta specjalne
PisanieTemat: Re: Margot Dubois   Pią Gru 30, 2016 3:07 pm

Tego dnia podeszła do Ciebie na ulicy młodziutka dziewczyna i uśmiechając się nieśmiało, wręczyła Ci ulotkę antykwariatu 'Le Rarissime'.
- Jutro mamy dostawę dzieł Szekspira. Jeśli jest pani zainteresowana, proszę pytać właściciela - powiedziała szybko, nie przestając się uśmiechać. - Ale osobiście polecam pytać o "Burzę" - dodała po chwili, po czym zniknęła w tłumie, rozdając kolejne ulotki i mówiąc dostawie, która wedle tej drugiej, przeznaczonej dla innych uszu wersji miała odbyć się dopiero pojutrze.
Okoliczności jasno wskazywały na to, że ktoś oczekiwał Cię jutro we wspomnianym antykwariacie.

Zapraszam tutaj.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

konta specjalne
PisanieTemat: Re: Margot Dubois   Pią Sty 13, 2017 8:13 pm

Ruch Oporu liczy na Ciebie oraz Damiena - wyprawa do opuszczonego gospodarstwa powinna dostarczyć informacji, które wykorzystacie podczas zbliżającej się misji. Chociaż okolice te wydają się być wyjątkowo spokojne, nigdy nie wiadomo, co takiego może Was spotkać po drodze.

Zadanie ruszyło tutaj.
Z kolei Twoje drugie zadanie - wykonanie fałszywych dokumentów dla całej grupy i skoczków - czeka na Ciebie tutaj.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

konta specjalne
PisanieTemat: Re: Margot Dubois   Sob Cze 03, 2017 9:26 pm

Rozliczenie

Gratulacje, udało Ci się przetrwać fabularny kwiecień!   

Brałaś udział w zebraniu Ruchu Oporu i wypełniłaś powierzone Ci zadanie, za co zdobyłaś łącznie 20 Punktów Rozgrywki
Stan Twojego konta wynosi obecnie 147 Punktów Rozgrywki

Na Twój obecny ekwipunek składa się: skrzypce, scyzoryk, zapalniczka, butelka dowolnego alkoholu, aparat fotograficzny. 

W tym miesiącu skręciłaś kostkę prawej nogi.

Prosimy o uzupełnienie informacji w temacie swojej skrzynki pocztowej. 

Informacje odnośnie nowego rozdziału możesz przeczytać tutaj. Zachęcamy do brania udziału w misjach oraz wydarzeniach. 
Dziękujemy za Twoją aktywność! 

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

Sponsored content
PisanieTemat: Re: Margot Dubois   

Powrót do góry Go down

Margot Dubois
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1