IndeksIndeks  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Margo

Share | 

Margo

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość

ruch oporu
PisanieTemat: Margo   Wto Sie 23, 2016 9:12 pm

Margot Dubois

Paryżanka, która kocha swoje miasto. Studentka Konserwatorium Paryskiego i skrzypaczka w jego orkiestrze. Początkująca fałszerka oddziału Orlean. Wierząca-praktykująca.

Cicha i spokojna, nieco zamknięta w sobie. Bywa nieśmiała i łatwo ją zawstydzić. Jest lojalna i odważna, pomyśli zanim coś zrobi lub powie. Rozważna i romantyczna.

Szukam dla niej wszelkiego rodzaju znajomości i każdego mile ugoszczę w temacie, zapraszam nawet bez pomysłów.  
Członkowie Ruchu Oporu i cywile szczególnie mile widziani, z Okupantami będzie ciężko, ale wspólnymi siłami na pewno coś wyczarujemy.

Corinne Sorel-Dubois

Apodyktyczna Matka.

Apolline Dubois

Ukochana młodsza siostra.

Rene Sorel

Wuj i przyjaciel.

cywile
PisanieTemat: Re: Margo   Wto Sie 23, 2016 9:23 pm

Margot, ma chérie! Chciałbym zachwycać się Twoim uśmiechem na codzień; obawiam się, że jesteś wychowana zbyt dobrze i w zbyt dobrym domu dla ulicznego włóczęgi takiego jak ja, ale zawsze mogę machać Ci i puszczać oko, kiedy mijasz mnie przypadkiem na Placu Republiki, albo zrównywać się z Tobą rikszą, kiedy wracasz ulicą do domu, i pytać Cię o niesione właśnie skrzypce? Albo może Cię o nie spytać mój nieznośny syn brat, który reaguje entuzjastycznie na widok pięknej pani ze skrzypcami i uparcie próbuje zaprosić ją na puszczanie łódek po jeziorze?

A tak naprawdę to ach, rozpływam się nad kartą! Miejmy coś, miejmy!
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

cywile
PisanieTemat: Re: Margo   Wto Sie 23, 2016 9:25 pm

Morgane jest w tym samym oddziale co ty, więc z pewnością się znają! :D no i nie wiem, Milę też zostawię, może kiedyś coś od niej kupowałaś, czy coś? :D
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

ruch oporu
PisanieTemat: Re: Margo   Wto Sie 23, 2016 10:36 pm

Myślę, że mogą się dogadać, jak sądzisz?
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

ruch oporu
PisanieTemat: Re: Margo   Czw Sie 25, 2016 12:34 pm

To i ja przybywam na razie z niczym konkretnym, ale z chęcią bym coś ustaliła między naszymi postaciami
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

ruch oporu
PisanieTemat: Re: Margo   Czw Sie 25, 2016 3:43 pm

Cześć wszystkim

Hugo, dziękuje, Twoja też jest cudowna i koniecznie musimy coś mieć. W razie czego, Margot nie przejmowałaby się jego pochodzeniem, jednak oczywiście mogłoby ono być powodem jakichś ciekawych sytuacji Może tego dnia, gdy zaczepił ją Thierry, przewoziła akurat w swoim futerale podrobiony dokument, dlatego zwrócenie uwagi na instrument cholernie ją zestresowało. Wysiadła z tramwaju albo najzwyczajniej w świecie odeszła z zadartą wysoko brodą, co mogło zostać uznane za foch panienki z dobrego domu. Jednak teraz spotkałabym ich we trójkę w jakimś parku, podczas karmienia kaczek? Margot przezwycięży nieśmiałość, jeśli w grę będzie wchodziło wytłumaczenie się z przykrej sytuacji.

Morgane, a nasze panie na pewno miały okazję poznać się już bliżej. Są pomocne, mają artystyczne dusze - dogadałyby się! Współpracują dość blisko, bowiem to Morgane podaje namiary na lokacje, jakie później Margot wpisuje w dokumentach. Wydaje mi się, że Dubois na pewno polubiłaby kogoś tak charyzmatycznego, jak La Fayette, chociaż mogłaby się wstydzić przed okazaniem tego, dlatego rudowłosa może sądzić, że młoda fałszerka chce utrzymywać z nią kontakty wyłącznie służbowe. A to nieprawda!

Cianan, od razu przyszło mi do głowy, że mogliby razem odkrywać Paryż! Poznaliby się zeszłej jesieni, gdy rudzielec pomógł naprawić jej rower, który zepsuł się pośrodku parku. Przyjął nieśmiałe zaproszenie na kawę, podczas którego okazało się, że oboje lubią zwiedzać stolicę. Postawili przed sobą wyzwanie - raz w miesiącu jedno pokazuje drugiemu takie miejsce, którego nie ma w przewodnikach i którego to drugie jeszcze nie zna. Najlepiej by było, gdyby nie wiedzieli jeszcze, że oboje przynależą do RO - ciekawie będzie to odkryć w fabule C;

Felix, witam i zapraszam, czarujemy! Może Felix przyniósł ważną informację dowódcy Margot, gdy ten akurat z nią rozmawiał? I polecił odprowadzenie dziewczyny, bo robiło się już ciemno? Egner szarmancko spełnił swoją rolę, a drogę mógł urozmaicać rymowankami i próbą rozkręcenia Dubois, która w końcu dołączyła do jego wesołego nastroju i może zaprosiła jeszcze na momencik, żeby skosztował sherry, które zwinęła matce? A w ogóle to może mu dostarczać papierosy z fabryki ojca, o ;>

ruch oporu
PisanieTemat: Re: Margo   Czw Sie 25, 2016 8:35 pm

Super, biorę! Daj znać jak będziesz chciała rozegrać. ; )
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

cywile
PisanieTemat: Re: Margo   Pią Sie 26, 2016 3:59 pm

okay, pasuje mi z Morgane Cool pewnie chce zaprzyjaźnić się z Margot i smutno jej, że najwyraźniej Margot nie chce przyjaźnić się z nią haha :D
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

cywile
PisanieTemat: Re: Margo   Pią Sie 26, 2016 4:16 pm

Pasuje mi jak najbardziej! I liczę na to, że dasz się kiedyś porwać na wspólne karmienie kaczek
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

ruch oporu
PisanieTemat: Re: Margo   Pią Sie 26, 2016 8:22 pm

Mnie odpowiada i papierosami również nie pogardzę! Cool
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

ruch oporu
PisanieTemat: Re: Margo   Czw Wrz 01, 2016 2:00 pm

cześć! wpadam z Darcy, bo mogą się kojarzyć z RO :D
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora