IndeksIndeks  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Niklaus Schulz

Share | 

Niklaus Schulz

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość

okupanci
PisanieTemat: Niklaus Schulz   Sro Sie 24, 2016 1:43 pm

Och, tak naprawdę nie wiem zbytnio co tutaj napisać, chciałoby się umieścić wszystko, a tak naprawdę nie wie się co.

Może zacznę od tego, że jako Niemiec ( ) mieszkam niedaleko Oświęcimia. I Krakowa i Bielska, pis yoł. Mam 18 lat, aktualnie uczęszczam do zawodówki przez zrządzenie losu, którym był wyjazd mojej mamy za granicę (przerwałam liceum) Potem zamierzam iść na roczny kurs behawioru psów i kotów i w związku z tym wykonywać owy zawód.

Co tam jeszcze? Jeszcze nie tak dawno byłam książkoholikiem, chociaż aktualnie nie mam na to tyle czasu co dawniej. Moje ulubione to: Władca Pierścieni, Hobbit, Percy Jackson i Bogowie Olimpijscy, Zwiadowcy, Narnia (niestety kilku ostatnich książek nie przeczytałam jeszcze) Zamierzam dokończyć Zwiadowców i zacząć czytać Kroniki Rodu Kane, Olimpijskich herosów oraz Grę o Tron. Czytałam 50 twarzy Greya co było dla mnie kompletnym zmarnowaniem czasu, a i Klątwa Tygrysa była, jak dla mnie, dziwnie napisana.

Z filmów uwielbiam fantasy i przygodowe, chociaż nie wzgardzę i innymi gatunkami. Na mojej liście numer 1 jest kilka filmów, w tym Władca Pierścieni, Star Wars, Harry Potter, filmy Marvela. Ostatnio dołączył także film "Zanim się pojawiłeś", jednak różnice między książka a filmem powodują, że nie rozumie się decyzji bohaterów. Za dużo filmów ogółem oglądałam, żeby tutaj wymieniać, więc pozostawię na razie to, jak coś mi się przypomni to zedytuję!

Seriale też kocham, a moimi ulubionymi są; Gra o Tron (ubóstwiam!), The Last Kingdom, Reign, The Originals, Przygody Merlina, Spartacus, The 100, Fear The Walking Dead. Oglądałam też; Jane The Virgin, iZombie, The Sacret Circle, The Royals, Shadowhunters, Faking it, Breaking Bad, Awkward.
Teen Wolf, Pretty Little Liars, Glee, Arrow. (do któregoś sezonu, znudziły mi się)
Do obejrzenia: Vikings, TWD, Camelot, The Borgias, Demony Da Vinci.

Z anime uwielbiam Sword Art Online, Death Note i Code Geass, Attack on Titan. <3 No i Naruto. <3 Pokemony też są fajne.

Co tam by jeszcze... hmm...
Ach, uwielbiam zwierzęta, więc z tym bym chciała połączyć moją pracę. Aktualnie staram się dowiedzieć jak najwięcej o dietach psów i kotów, przez co mam zamiar przejść z kotami na BARFa. Wcześniej nawet przez chwilę miała Whole Prey, ale hodowla myszy mi się wyczerpała. W między czasie uczę się o behawiorze na razie stawiając na samokształcenie w tym kierunku.

Aktualnie mam dwa kociska.

Dante, ma rok i 3 miesiące, mój kochany indywidualista. Nienawidzi przytulania i głaskania, śpi jedynie w nogach i to jest raczej najbliższa interakcja z nim. No chyba, że prosi o jedzenie, wtedy staje się nadzwyczaj towarzyski. Kot wzięty od znajomych, którzy raczej się nie przejmowali, czy coś kotków nie przejedzie.

Demon, nie ja go tak nazwałam, ale zostało. Wcześniej kot siostry chłopaka, jednak "przejęłam" go. Rozrabiaka i mały miziak, mamisynek, wszędzie musi za człowiekiem chodzić, nie lubi siedzieć na dworze i lgnie do domu. Czasem nawet śpi na człowieku. :D

No cóż, więcej grzechów nie pamiętam, jak coś mi się przypomni to napiszę. <3

Edit. Dobra, jednak zapomniałam!
W wolnym czasie gram też w League of Legends, Smite, CS:GO, Evolve Stage 2, czasem też w Rusta. Przez mój etap nerda przeszłam przez sporo gier, których już nie pamiętam.

Co do PBFów, gram od najmłodszych lat, chociaż na żadnym nie zagrzałam na dłuugo. Pierwszym moim PBFem było DragonWorld, potem WildNeigh (boże, wstyd mi za to), potem znalazło się kilka o anime, the 100, SevenKingdoms. Przez moment byłam też na Alasce. Większości for to już nawet nie pamiętam. :"D

Ostatnio zmieniony przez Niklaus Schulz dnia Sro Sie 24, 2016 6:44 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

okupanci
PisanieTemat: Re: Niklaus Schulz   Sro Sie 24, 2016 1:50 pm

Oświęcim, Kraków, gdzie dokładnie? :D
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

okupanci
PisanieTemat: Re: Niklaus Schulz   Sro Sie 24, 2016 1:51 pm

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

ruch oporu
PisanieTemat: Re: Niklaus Schulz   Sro Sie 24, 2016 1:51 pm

OMG, TWOJE KOTY

also, Percy! (owszem, czytaj Kroniki Kane, czytaj, to jest super!), czy czytałaś Trials of Apollo i pierwszą część Magnusa Chase'a?

Reign, Merlin, the 100 - wszystko super, choć Reign już mi się znudziło od jakiegoś czasu. iZombie, The Shadowhunters, Teen Wolf i Glee

PLL też mi się już znudziło! a mogło być takie super :C

no i Star Wars!

No i jeszcze raz - o rany, kooootyyyy!
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

okupanci
PisanieTemat: Re: Niklaus Schulz   Sro Sie 24, 2016 1:52 pm

@Niklaus Schulz napisał:

AHAHAHAHHAHAHAHAHAHA
witam krajankę tak bardzo <3
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

okupanci
PisanieTemat: Re: Niklaus Schulz   Sro Sie 24, 2016 1:55 pm

Koty dziękują. <3

Kroniki Kane czytałam bodajże jedną książkę i strasznie mi się podobała, więc must have! Nie czytałam niestety, ale jak polecasz to dodam do listy!

Reign straciło dla mnie w oczach po odejściu najbliższych Marii. To nie to samo. :D PLL już dawno powinno się skończyć. :D

Star Wars, moja miłość. <3

Ludwig, czekaj, czekaj, dobrze rozumiem? Ty też? :D
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

okupanci
PisanieTemat: Re: Niklaus Schulz   Sro Sie 24, 2016 1:56 pm

tak, tak
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

cywile
PisanieTemat: Re: Niklaus Schulz   Sro Sie 24, 2016 4:15 pm

Hej, hej.
Masz przecudne koty.

Niklaus napisał:
Do obejrzenia: Vikings

Polecam Ci bardzo mocno, nawet się nie zastanawiaj. <3 I to samo z GoT w wersji książkowej, sporo tomów i w niektórych czasem nudno, ale dla całości warto!
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

okupanci
PisanieTemat: Re: Niklaus Schulz   Sro Sie 24, 2016 6:29 pm

Każdy kot dla mnie jest cudny. <3

Vikings na pewno obejrzę tylko muszę znaleźć chwilę. :D

A GoTa będę musiała pierw dorwać w bibliotece. :D
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

cywile
PisanieTemat: Re: Niklaus Schulz   Sro Sie 31, 2016 9:10 pm

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

okupanci - cywile
PisanieTemat: Re: Niklaus Schulz   Sro Sie 31, 2016 9:22 pm

Masz cudowne koty, przyjadę i Ci je ukradnę pig

Btw, The Borgias obejrzyj KONIECZNIE. Obowiązkowo!
Oprócz oczywistych walorów fabularnych i wizualnych (widoki, kostiumy, sceneria, Cezar) to być może przyniesie Ci wenę na różne dziwne wątki i wąteczki. Polecam mocno

oh non, rien de rien
oh non, je ne regrette rien.
wenn ich ihre haut verließ
der Frühling
blutet in Paris
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

cywile
PisanieTemat: Re: Niklaus Schulz   Sro Sie 31, 2016 9:52 pm

Haha, koty dziękują. <3

The Borgias będę oglądała jak tylko znajdę dłuższy moment bo napraaawdę mocno mi się podoba po opisie.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

alianci
PisanieTemat: Re: Niklaus Schulz   Nie Wrz 04, 2016 2:06 pm

Wybacz za tamtego posta, mój mózg stwierdził, że to ogólny temat do przedstawiania się...
Koty boskie. Co do seriali, Vikingów obejrzałam i polecam. Co do TWD. Kocham i ubóstwiam ten serial, nie zraź się do niego serią Fear, szczególnie drugą. Prawdziwe TWD ma niewiele wspólnego z tym, za przeproszeniem, gównem na kase.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

Sponsored content
PisanieTemat: Re: Niklaus Schulz   

Powrót do góry Go down

Niklaus Schulz
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1