IndeksIndeks  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Misje do rozdziałów


Share | 
 

 Misje do rozdziałów

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : 1, 2, 3  Next
AutorWiadomość


avatar
konta specjalne
PisanieTemat: Misje do rozdziałów   Pią Maj 06, 2016 8:51 am


Misje do rozdziałów

Każdy rozdział fabuły wprowadza do niej pewne nowości i urozmaicenia. Prowadzone przez Was wątki mają duży wpływ na te zmiany, bo to właśnie od działań postaci zależy, jak potoczą się wydarzenia w następnych miesiącach. Chciałyśmy sprawić, aby wpływ ten był jak najbardziej realny, dlatego zdecydowałyśmy się wprowadzić system misji.

Będą one ogłaszane przy każdej zmianie rozdziału i obejmą oczywiście cztery podstawowe grupy, z jakimi mamy do czynienia na forum - Ruch Oporu, Cywilów, Aliantów i Okupantów. Alianci będą mogli wziąć udział w misji z ramienia każdej grupy, podając oczywiście odpowiednie uzasadnienie (np. działalność pod przykrywką, jeśli chcieliby wziąć udział w misji dla Okupantów).

Udział w misjach jest dobrowolny, przynależność do którejś z grup nie oznacza od razu, że Twoja postać musi zrealizować konkretne zadanie. Zgłoszenia do misji przyjmujemy zawsze pod postem z ich ogłoszeniem.

Wykonanie misji nagradzane jest punktami rozgrywki dla postaci oraz punktami popularności dla jednej z walczących stron (Ruchu Oporu lub Okupantów). Ilość przyznanych punktów nie jest stała - przy każdym ogłoszeniu Mistrz Gry informuje, jaka pula punktów wchodzi w grę.

Rezygnacja z misji przed jej rozpoczęciem nie jest w żaden sposób karana, o ile oczywiście dacie znać w tym temacie. Zaniedbanie misji i nieodpisywanie bądź ignorowanie postów Mistrza Gry może się wiązać z utratą punktów.

Postaci nieaktywne nie mogą zgłaszać się do udziału w misjach i wydarzeniach. Zapisanie się na nie będzie ważne dopiero wtedy, gdy postać odzyska swój kolor. Jeśli postać zapisała się na wydarzenie/misję i przed jej rozpoczęciem trafiła do grupy nieaktywnych, zostaje skreślona z listy uczestników.

Zachęcamy do udziału w misjach, a wszelkie wątpliwości z nimi związanie, prosimy zgłaszać w tym temacie.

Ostatnio zmieniony przez Francja dnia Nie Cze 18, 2017 2:02 pm, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora


avatar
konta specjalne
PisanieTemat: Re: Misje do rozdziałów   Pią Sie 26, 2016 3:01 pm


Misje - rozdział pierwszy


Opis rozdziału - klik!

RUCH OPORU
Nowy miesiąc przyniósł Wam bardzo złą wiadomość - odnaleziono skład waszej broni, który znajdował się w piwnicy jednej ze starych kamienic. Choć miejsce było starannie sprawdzone, nikt nie był w stanie przewidzieć, że instalacje grzewcze sąsiedniego budynku wybuchną, sprowadzając na miejsce całą masę śledczych i mundurowych. Wasze zasoby znacznie się uszczupliły i jeśli planujecie w przyszłości walkę zbrojną, należałoby się postarać o nowe pistolety czy karabiny. Na szczęście jedno z Was wie już doskonale, jak możecie się odkuć.

1. Spotkajcie się i zaplanujcie zdobycie broni - jedna ze zgłoszonych osób otrzyma informacje na swoją skrzynkę kontaktową, odnośnie miejsca, do którego możecie spróbować się zakraść.
Udział wezmą: Damien "Renard" Mora, Morgane La Fayette, Margot Dubois, Lou Junge, Arsène Aliker, Cianán Finalité, André Toussaint, Mathieu Bernard [8/8]
Miejsce: Zaplecze antykwariatu
Punkty do zdobycia: 20 PR dla każdego uczestnika po zakończeniu wątku z obradami.
ZAKOŃCZONE - KLIK

2. Zdobądźcie broń
Udajcie się do ustalonego wcześniej miejsca i po rozdzieleniu między sobą zadań, wykonajcie misje.
Udział wezmą: Damien "Renard" Mora, Morgane La Fayette, Arsène Aliker, Mathieu Bernard, Lou Junge, Cianán Finalité, Michel Mora, Andre Toussaint (?)
Przydzielone zadania: (do ogłoszenia)
Miejsce: (do ogłoszenia)
Punkty do zdobycia: Od 20 do 50 PR po zakończeniu wątku i ocenie przez Mistrza Gry.
Data rozpoczęcia: po zebraniu
ZAKOŃCZONE - KLIKCYWILE
Niezależnie od tego, czy mieszkaliście w sąsiedniej kamienicy, czy na drugim końcu miasta, wiadomość o wybuchu na pewno do Was dotarła. Powód jest już wszystkim dobrze znany - była to awaria instalacji grzewczych. Czemu więc w okolicy kręci się aż tak wielu mundurowych i osób, których nigdy wcześniej nie widzieliście na tej ulicy? No i co z poszkodowanymi, którzy stracili cały dobytek swojego życia?

1. Odpowiedzcie na pytania śledczych, które zadadzą Wam na posterunku. Jeśli zostaliście zgarnięci przez pomyłkę, spróbujcie to wytłumaczyć. A może wiecie coś więcej o sprawie, lub sami chcecie wyciągnąć informacje o tajemniczym znalezisku?
Udział wezmą: Fleur Levittoux, Henri de la Fontaine, Mila Lisova-Hamilton [3/3]

(trójka cywilów, która zostanie przesłuchana na posterunku)
Miejsce: Siedziba Gestapo
Punkty do zdobycia: 20 PR dla każdego uczestnika po zakończeniu wątku z przesłuchaniem.
ZAKOŃCZONE - KLIK

2. Zorganizujcie zbiórkę charytatywną dla poszkodowanych. Sąsiedzi na pewno będą Wam wdzięczni, bo chociaż udało ich się zakwaterować w lokalu tymczasowym, stracili wszystko. Potrzebne będą meble, odzież i żywność, a namówienie paryżan do dzielenia się w tak trudnych czasach jest nie lada wyzwaniem!
Udział wezmą: Margot Dubois, Liliane Mora, Damien Mora, Darcy Laurent, André Toussaint, Matthias Schulz, Niklaus Schulz, Flavie Bernard (Organizatorka), Wolfgang von Liebenfels, Yvette De Feuillide, Anais Descoteaux (Organizatorka), Nicodème Tasse, Sophie Artois, Blanche Flaubert (Organizatorka)

(dowolna ilość mieszkańców Paryża, z czego czwórka powinna nazwać się Organizatorem zbiórki)
Miejsce: (do ustalenia przez uczestników)
Punkty do zdobycia: 20-30 PR dla każdego uczestnika po zakończeniu wątku ze zbiórką.
ZAKOŃCZONE - KLIKOKUPANCI
Oględziny miejsca tragedii na pewno nie były rutynowym zadaniem, ale na szczęście trzymaliście się wytycznych i dokładnie przeszukaliście okolice, a to odpłaciło się Wam z nawiązką. Sąsiadująca z zawaloną kamienica skrywała prawdziwy skarb - jeden ze składów broni Ruchu Oporu. Bardzo prawdopodobne, że jesteście także o krok od poznania tożsamości niektórych rebeliantów, ale do tego musicie mieć oczy szeroko otwarte. Czy po godzinie policyjnej nikt nie kręci się w okolicy? Co mówią sąsiedzi? Trzymajcie rękę na pulsie, a nagroda Was nie minie.

1. Przesłuchajcie mieszkańców kamiennicy i dowiedzcie się, kto składował broń. Zdobądźcie personalia, rysopisy, wyciągnijcie jak najwięcej informacji i zadbajcie, by nawet słówko o znalezisku nie przedostało się do opinii publicznej.
Udział wezmą: Christoph von Reichenau, Sigismund Weber, Ludwik von Liebenfels [3/3]

(trzej żołnierze z dowolnych komórek/oddziałów i o dowolnym stopniu wyższym od szeregowego)
Miejsce: Siedziba Gestapo
Punkty do zdobycia: 20 PR dla każdego uczestnika po zakończeniu wątku z przesłuchaniem.
ZAKOŃCZONE - KLIK

2. Patrolujcie okolicę i upewnijcie się, że żaden rebeliant nie próbuje przedostać się na miejsce, by ocenić sytuację. Zatrzymujcie każdego podejrzanie wyglądającego przechodnia.
Udział wezmą: Friedrich Nerlinger, Matthias Schulz, Niklaus Schulz,

(żołnierze z dowolnych komórek/oddziałów i o dowolnym stopniu, oddelegowani do patrolowania)
Miejsce: okolice kamienicy {x}
Punkty do zdobycia: 20 PR dla każdego uczestnika po zakończeniu wątku z patrolem.
ZAKOŃCZONE - KLIK

3. W zależności od rozwoju wydarzeń pierwszej i drugiej części misji, może pojawić się część trzecia.  UWAGI
1. W przypadku niewypełnienia się miejsc na przesłuchaniach, Mistrz Gry wcieli się w jedną ze stron.
2. Wątki rozpoczną się postami Mistrza Gry, a informacje o tym pojawią się w tym temacie oraz w Skrzynkach Kontaktowych Waszych postaci.  
3. Druga część misji Ruchu Oporu może rozpocząć się dopiero po zakończeniu pierwszej. W przypadku pozostałych grup kolejność jest dowolna.
4. Można uczestniczyć w więcej, niż jednej misji.
5. Zgłaszać możecie się pod tym postem, wykorzystując poniższy wzór:

Kod:
[b]Imię i nazwisko postaci:[/b] txt
[b]Misja dla:[/b] Ruchu Oporu/Cywilów/Okupantów
[b]Uzasadnienie:[/b] wpiszcie, jeśli wymagane
[b]Uwagi:[/b] na przykład propozycja miejsca lub dodatkowa funkcja dla Waszej postaci?

Ostatnio zmieniony przez Mistrz Gry dnia Nie Gru 11, 2016 11:52 am, w całości zmieniany 11 razy
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora


avatar
konta specjalne
PisanieTemat: Re: Misje do rozdziałów   Nie Gru 11, 2016 12:00 pm


Misje - rozdział drugi


Opis rozdziału - klik!

RUCH OPORU
Marzec nie był dla Was łaskawy - pod wybuchem w Hali Wagram podpisała się część oddziału Krasny, o czym nie wszyscy dowódcy mieli w ogóle pojęcie. Taka niesubordynacja przyniosła konsekwencje dla całego Paryża, nic więc dziwnego, że w szeregach Ruchu Oporu daje się wyczuć mieszanie nastroje. Niektórzy uważają, że było to konieczne, a inni, że całkowicie niepotrzebne zagranie. Wszyscy natomiast zgadzają się, że misja zdobycia broni ze stacji w Wersalu była porażką, a podczas niej dowiedzieliście się dwóch rzeczy - rebelia wciąż jest niezorganizowana, a na dodatek wyrósł Wam kolejny, jeszcze niezidentyfikowany wróg. Wszystkie te informacje dotarły już do góry, zarządzono więc kolejne spotkanie, podczas którego otrzymacie nowe rozkazy.

1. Spotkajcie się i odbierzcie rozkazy - każda z obecnych osób otrzyma zadanie do wykonania, porozmawiacie także o tym, jak usprawnić działanie Ruchu Oporu.
Udział wezmą: Gilbert Fourier, Margot Dubois, Lucette Naudin, Rene Sorel, Damien Mora, Claire Guenet, Jacques Sevigny, Morgane La Fayete, Maurice Bourreau [9/9]
(liczba miejsc nielimitowana)
Miejsce: Zaplecze antykwariatu
Punkty do zdobycia: 20 PR dla każdego uczestnika po zakończeniu wątku z zebraniem.
Status: ZAKOŃCZONE - KLIK!

2. Misja druga
Odbierzcie spadochroniarzy wysłanych z Londynu.
Udział wezmą: Damien Mora, Claire Guenet, Jacques Sevigny, Darcy Laurent, Rene Sorel [5/5]
Miejsce: opuszczone gospodarstwo
Punkty do zdobycia: (w podsumowaniu)
Status: zakończone - klik!CYWILE
Nadeszła wiosna, jednak wbrew pozorom nie oznacza ona dla Was przejaśnienia - jak nigdy wcześniej jesteście świadomi konfliktu pomiędzy Okupantem a rebelią, każdy z Was ma też na pewno zdanie na temat niedawnych wydarzeń w Hali Wagram, czy wprowadzonych kartek żywnościowych. Podczas gdy niektórzy starają się związać koniec z końcem, inni odcinają się od szarej rzeczywistości, próbując żyć jak dawniej. Nadarza się ku temu idealna okazja!

1. Weźcie udział w pokazie mody, który organizuje signora Lucrezia Pennello. Jej dom mody został otwarty dla wszystkich, także dla tych, których dotychczas nie było stać na ubrania z wyższej półki. Więcej szczegółów odnośnie organizatorki znajdziecie tutaj.
Udział wezmą: Flavie Bernard, Lisbeth von Liebenfels, Katya Berezina,  [3/∞]
Miejsce: Dom Mody Lucrezia
Punkty do zdobycia: Od 20 PR dla każdego uczestnika po zakończeniu wątku.
Data rozpoczęcia:  ZAKOŃCZONE - KLIK!


OKUPANCI
Ubiegły miesiąc był dla Was słodko-gorzki. Choć udało się rozwiązać sprawę zawalenia kamienicy i pojmać odpowiedzialnych za nie ludzi, wybuch w Hali Wagram, kradzież broni z Wersalu oraz wydarzenia w Gaumont Palace dały Wam jasno do zrozumienia, że miasto nie jest Wam całkowicie poddane. Częste przesłuchania i wzmożone patrole to teraz codzienność, wypatrujecie każdego niewłaściwego ruchu wśród cywilów z nadzieją, że doprowadzi Was to do większej sprawy i być może do Ruchu Oporu.

1. Wysłuchaj informatora, który miał coś do przekazania Christophowi von Reichenau, zanim ten został ranny w wybuchu Hali. Zbierz jak najwięcej informacji i zdecyduj, co z nimi zrobić.
Udział weźmie: Friedrich Nerlinger [1/1]
(jeden Okupant z dowolnej komórki/oddziału i o dowolnym stopniu wyższym od szeregowego)
Miejsce: opuszczona kamienica
Punkty do zdobycia: 20 PR
ZAKOŃCZONE - KLIK! 

2. Misja druga
Szczegóły poznacie po zakończeniu śledztwa w sprawie ataku na Gaumont Palace.
Udział wezmą: Wolfgang von Liebenfels, Friedrich Nerlinger, Tobias von Hatzfeldt [3/3]
(żołnierze z dowolnych komórek/oddziałów i o dowolnym stopniu, oddelegowani do misji)
Miejsce: zostanie ogłoszone
Punkty do zdobycia: 20 PR dla każdego uczestnika po zakończeniu wątku.
Data rozpoczęcia: zostanie ogłoszona


ALIANCI
Z uwagą obserwowaliście marcowe wydarzenia w Paryżu i potraficie wyciągnąć z nich wnioski. Nie ulega wątpliwości, że Ruch Oporu powinien poszukać wsparcia za granicą, lecz czy jesteście gotowi mu go udzielić? A może interesuje Was tylko i wyłącznie powodzenie własnej misji i dobro swojego kraju? W takim razie miejcie oczy i uszy szeroko otwarte, nigdy nie wiadomo, skąd napłyną interesujące informacje.

1. Spotkaj się ze swoim informatorem, który przekaże Ci informacje dotyczące zbliżającego się wydarzenia.
Udział weźmie: Fiodor Chirjakow [1/1]
Miejsce: informację otrzymasz w Skrzynce
Punkty do zdobycia: 20 PR
Data rozpoczęcia: do konsultacji z MG

1a. Wykonaj zadanie od informatora
Udział weźmie: Fiodor Chirjakow
Miejsce: informację otrzymasz w Skrzynce
Punkty do zdobycia: 20-50 PR
Data rozpoczęcia: do ogłoszenia


2. Misja druga
Szczegóły zostaną ogłoszone niebawem, jednak misja wymagać będzie wcielenia się w kogoś innego (niż udaje się na co dzień)  
Udział wezmą: Grigoriy Lykov, Madeline Irving, Magnus Sørensen, Fiodor Chirjakow[1/∞]
Miejsce: piwiarnia 'Le Dome'
Punkty do zdobycia: Od 20 do 50 PR po zakończeniu wątku i ocenie przez Mistrza Gry.
Data rozpoczęcia: ZAKOŃCZONE - KLIK!


UWAGI

1. W przypadku niewypełnienia się miejsc, Mistrz Gry będzie wcielał się w brakujące strony.
2. Wątki rozpoczną się postami Mistrza Gry, a informacje o tym pojawią się w tym temacie oraz w Skrzynkach Kontaktowych Waszych postaci.  
3. Druga część misji Ruchu Oporu może rozpocząć się dopiero po zakończeniu pierwszej. W przypadku pozostałych grup kolejność jest dowolna, chyba, że napisano przy nich inaczej.
4. Można uczestniczyć w więcej, niż jednej misji. Członkowie wszystkich grup mogą uczestniczyć w misji dla cywilów.
5. W tym rozdziale obowiązuje tylko jedna misja dla cywilów, co jest konsekwencją małego zainteresowania analogicznej misji z rozdziału pierwszego. Chętni mogą zgłaszać prywatne wydarzenia bądź poczekać na te, które zostaną ogłoszone w miarę upływu fabuły.
5. Zgłaszać możecie się pod tym postem, wykorzystując poniższy wzór:

Kod:
[b]Imię i nazwisko postaci:[/b] txt
[b]Misja dla:[/b] Ruchu Oporu/Cywilów/Okupantów/Aliantów
[b]Numer misji:[/b]
[b]Uzasadnienie:[/b] wpiszcie, jeśli wymagane
[b]Uwagi:[/b] na przykład propozycja miejsca lub dodatkowa funkcja dla Waszej postaci?


Ostatnio zmieniony przez Mistrz Gry dnia Nie Mar 05, 2017 9:49 am, w całości zmieniany 8 razy
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora


avatar
konta specjalne
PisanieTemat: Re: Misje do rozdziałów   Nie Cze 04, 2017 12:49 pm


Misje - rozdział trzeci


Opis rozdziału - klik!

RUCH OPORU
Misji odebrania spadochroniarzy z Londynu nie można było nazwać pełnym sukcesem, wszakże zbyt wiele osób przypłaciło ją wyrzutami sumienia, a pozostawione w stawie trupy w każdej chwili mogły sprowadzić na rebeliantów dodatkowe nieszczęścia. Nie zmieniało to faktu, że goście z Wielkiej Brytanii przekazali dowództwu wiadomości od de Gaulle'a, a niechybne zmiany w strukturach Ruchu Oporu planowano wprowadzić już na dniach.
Promykiem nadziei okazało się nawiązanie kontaktu z radzieckimi aliantami; Krasny zmył swoje marcowe winy, pomagając nawiązać sojusz, który miał szansę przynieść profity obu stronom.

1. Spotkajcie się i wysłuchajcie dowódcy - każda z obecnych osób otrzyma zadanie do wykonania, poznacie także wieści z Londynu.
Udział wezmą: obecność obowiązkowa: Lucette Naudin, Gilbert Fourier, Claire Guenet, Mathieu Bernard, Ambroise Boisset, Rene Sorel, Maurice Bourreau, Felix Egner, Damien Mora, Lou Junge, Camille Hebuterne, Eugène Favreau
(liczba miejsc nielimitowana)
Miejsce: Klasztor zakonu Sacré-Cœur na obrzeżach Paryża
Punkty do zdobycia: Od 20 PR po zakończeniu wątku i ocenie przez Mistrza Gry.
Data rozpoczęcia: fabularnie 17 maja \ realnie 5 sierpnia (w trakcie)

2. Misja druga
Szczegóły poznacie na zebraniu.
Udział wezmą: zapisy na razie zamknięte [0/3]
Miejsce: (do ogłoszenia)
Punkty do zdobycia: Od 20 PR po zakończeniu wątku i ocenie przez Mistrza Gry.
Data rozpoczęcia: po zebraniuCYWILE
O pełnowartościowe artykuły spożywcze coraz trudniej, kartki żywnościowe zniknęły z paryskich domów jeszcze przed końcem miesiąca, a w kolejkach przed piekarniami zaczynają powoli wybuchać pierwsze sprzeczki. Są one prowadzone szeptem, w obawie przed mundurowymi, którzy panoszą się po ulicach stolicy coraz bardziej. Najmocniej odczuwa to ludność Żydowska, która z początkiem tego miesiąca została oznaczona - brak żółtej gwiazdy na ubraniu oznaczać może nieprzyjemne spotkanie na komisariacie policji.
Czy strach, w jakim żyją mieszkańcy Paryża, przeszkodzi im w dobrej zabawie podczas otwarcia Ogrodu Zoologicznego, szumnie zapowiadanego w gazetach już od ponad miesiąca? Wspaniałe okazy zwierząt już czekają na tych, którzy potrafią przymknąć oko na niesprawiedliwość i dyskryminacje, mogące prowadzić do tragedii.

1. Uroczyste otwarcie ogrodu zoologicznego,
Udział wezmą: Edmée Lumiere, Léonard Mâron[/b], Maxime Lowe, Camille Hebuterne [4/∞] (liczba miejsc nieograniczona)
Miejsce: Ogród Zoologiczny
Punkty do zdobycia: Od 20 PR dla każdego uczestnika po zakończeniu wątku.
Data rozpoczęcia: 14.07

2. Bądź świadkiem tego, jak pogorszyły się losy ludności żydowskiej w Paryżu.[/b],
Udział weźmie: Camille Hebuterne [1/1]
Miejsce: Aleja nad Sekwaną
Punkty do zdobycia: Do 20 PR
Data rozpoczęcia:  do konsultacji z MG

OKUPANCI

Defilada z okazji urodzin Führera zdawała się potwierdzać hegemonię Niemców w okupowanym Paryżu, zwłaszcza w połączeniu z propagandą zaserwowaną przez gazety z tej okazji - rzekomym oklaskom nie było końca, a wdzięczni Francuzi mieli wysyłać życzenia swemu oprawcy.
Uwaga Nazistów została na moment uśpiona, a zbudził ją dopiero ryk angielskiego samolotu, przelatującego nad obrzeżami stolicy w połowie kwietnia. Okolica natychmiast została przeczesana, a znalezisko w jednym z opuszczonych gospodarstw postawiło mundurowych na nogi - zamordowany został zastępca szefa Gestapo, a po oprawcach zaginął ślad. Śledczy sprawdzają każdy krok, z Tobias Wolfmeyer domaga się krwi.

1. Wykonanie zadania od Wolfmeyera
Udział wezmą: Lars Reifenstein, Fabien Eberhart, Bjørn Sørensen, Ludwig von Liebenfels[4/4]
(MG zastrzega sobie możliwość nieprzyjęcia zgłoszenia)
Miejsce: sala zebrań w siedzibie Gestapo
Punkty do zdobycia: Od 20 PR po zakończeniu wątku i ocenie przez Mistrza Gry.
Data rozpoczęcia: ZAKOŃCZONE - klik!

2. Misja druga
Przeprowadźcie obławę na klasztor i odnajdźcie rzekomo ukrywających się Aliantów.
Udział wezmą: Lars Reifenstein, Fabien Eberhart, Bjørn Sørensen[3/3]
Miejsce: Klasztor zakonu Sacré-Cœur na obrzeżach Paryża
Punkty do zdobycia: Od 20 PR po zakończeniu wątku i ocenie przez Mistrza Gry.
Data rozpoczęcia: fabularnie 17 maja \ realnie 11 sierpnia (w trakcie)

3. Przesłuchaj wdowę po Eriku Kastnerze, inspektorze Gestapo.
Udział wezmą: Lars Reifenstein[1/1]
Miejsce: sala przesłuchań
Punkty do zdobycia: Do 20 PR
Data rozpoczęcia: 15.06 (w trakcie)


ALIANCI

Résistance zdaje się być w powijakach i to właśnie przybysze z innych krajów tworzą siatki ruchu oporu, na jakie zasługuje Paryż. Amerykańscy, angielscy, norwescy i radzieccy agenci, działając pod przykrywką, prowadzą swoje rozgrywki i nie wahają się igrać z ogniem.
Niektórzy zdecydowali się wesprzeć paryskich rebeliantów, inni wciąż czekają w ukryciu i oceniają, czy Francuzi są tego warci. Najwyższą walutą stała się informacja, a kto posiada ich najwięcej, może pociągać za sznurki.
Maj stawia przed aliantami mnóstwo wyzwań - raporty o pogorszeniu losów ludności Żydowskiej wyruszyły już w cztery strony świata, lecz to nie koniec złych wieści. Tylko trzymając rękę na pulsie agenci mogą sprawić, że nie wypadną z obiegu.

1. Spotkaj się ze swoim informatorem, który przekaże Ci informacje dotyczące zbliżającego się wydarzenia. Misja dla aliantów radzieckich.
Udział wezmą: Fiodor Chirjakow, Grigoriy Lykov, Katya Berezina[3/3]
Miejsce: hala wystawowa 'Grand Palais'
Punkty do zdobycia: Do 20 PR
Status: ZAKOŃCZONE - KLIK

2. Misja druga
Szczegóły poznacie po spotkaniu z informatorem.  
Udział wezmą: alianci radzieccy Fiodor Chirjakow, Grigoriy Lykov, Katya Berezina
[3/3]

Miejsce: (do ogłoszenia)
Punkty do zdobycia: Od 20 PR po zakończeniu wątku i ocenie przez Mistrza Gry.
Data rozpoczęcia: po spotkaniu z informatorem

3. Sprawdź innego agenta, upewniając się, że nie przeszedł na stronę wroga.
Udział wezmą: Maxime Lowe[1/1]
Miejsce: most 'Pont Neuf'
Punkty do zdobycia: Do 20 PR
Status: NIEUKOŃCZONE

4. Przeszukaj mieszkanie Okupanta, który obecnie przebywa z rodziną w Alpach.
Udział wezmą: Svein Sørensen[1/1]
Miejsce: mieszkanie Tobiasa von Hatzfeldta
Punkty do zdobycia: Do 20 PR
Data rozpoczęcia: do konsultacji z MGUWAGI

1. W przypadku niewypełnienia się miejsc, Mistrz Gry będzie wcielał się w brakujące strony.
2. Wątki rozpoczną się postami Mistrza Gry, a informacje o tym pojawią się w tym temacie oraz w Skrzynkach Pocztowych Waszych postaci.  
3. Drugie misje Ruchu Oporu, Okupantów i Aliantów mogą rozpocząć się dopiero po zakończeniu pierwszych.
4. Można uczestniczyć w więcej, niż jednej misji. Członkowie wszystkich grup mogą uczestniczyć w pierwszej misji dla cywilów.
5. W tym rozdziale obowiązuje tylko jedna zbiorowa misja dla cywili, co jest konsekwencją małego zainteresowania analogicznej misji z rozdziału drugiego. Chętni mogą zgłaszać prywatne wydarzenia bądź poczekać na te, które zostaną ogłoszone w miarę upływu fabuły.
6. Dwie pierwsze misje Aliantów dotyczą agentów z ZSRR, którzy mogą, lecz nie muszą brać w nich udziału. Trzecia i czwarta misja skierowane są do aliantów innych krajów.
7. W przypadku misji, w których data rozpoczęcia to "do konsultacji z MG", w uwagach podczas zgłoszeń dopisujcie proponowane terminy rozegrania fabuły.
8. Zebranie Ruchu Oporu jest obowiązkowe, jeśli Wasza postać nie będzie w stanie wziąć w nim udziału, musi napisać fabularne usprawiedliwienie w tym temacie (zamiast zgłoszenia).
9. Zgłaszać możecie się pod tym postem, wykorzystując poniższy wzór:Kod:
[b]Imię i nazwisko postaci:[/b] txt
[b]Misja dla:[/b] Ruchu Oporu/Cywilów/Okupantów/Aliantów
[b]Numer misji:[/b] 1/2/3/4
[b]Uzasadnienie:[/b] wpiszcie, jeśli wymagane
[b]Uwagi:[/b] na przykład propozycja miejsca lub dodatkowa funkcja dla Waszej postaci lub proponowany termin rozegrania misjiOstatnio zmieniony przez Mistrz Gry dnia Wto Lip 18, 2017 7:24 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora


avatar
ruch oporu
PisanieTemat: Re: Misje do rozdziałów   Nie Cze 04, 2017 8:15 pm

Imię i nazwisko postaci: Lucette Naudin
Misja dla: Ruchu Oporu
Numer misji: 1
Uzasadnienie: -
Uwagi: brak <3
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora


avatar
ruch oporu
PisanieTemat: Re: Misje do rozdziałów   Nie Cze 04, 2017 8:16 pm

Imię i nazwisko postaci: Gilbert Fourier
Misja dla: Ruchu Oporu
Numer misji: 1
Uzasadnienie: bo obowiązkowa

_________________
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora


avatar
ruch oporu
PisanieTemat: Re: Misje do rozdziałów   Nie Cze 04, 2017 8:17 pm

Imię i nazwisko postaci: Claire Guenet
Misja dla: Ruchu Oporu
Numer misji: 1
Uzasadnienie: jak mus, to mus!
Uwagi: -
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora


avatar
ruch oporu
PisanieTemat: Re: Misje do rozdziałów   Nie Cze 04, 2017 8:18 pm

Imię i nazwisko postaci: Mathieu Bernard
Misja dla: Ruchu Oporu
Numer misji: 1
Uzasadnienie: -
Uwagi:
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora


avatar
ruch oporu
PisanieTemat: Re: Misje do rozdziałów   Nie Cze 04, 2017 8:19 pm

Imię i nazwisko postaci: Margot Dubois
Misja dla: Ruchu Oporu
Numer misji: 1
Uzasadnienie: zgłaszam nieobecność na zebraniu
Uwagi: bo prowadzę jako MG bo noga mi się jeszcze dobrze nie wykurowała i podróż do klasztoru byłaby wymagająca

_________________
I can't breathe any faster, all the air I wanna capture it's heavy and it hurts my head. If you found me, would you save me? Will I come back from this?
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora


avatar
okupanci
PisanieTemat: Re: Misje do rozdziałów   Nie Cze 04, 2017 8:27 pm

Imię i nazwisko postaci: Klemens Behringer to znaczy Ambroise Boissett!
Misja dla: Ruchu Oporu
Numer misji: 1
Uzasadnienie: -
Uwagi: buziaki od gestapo ;*
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora


avatar
cywile
PisanieTemat: Re: Misje do rozdziałów   Nie Cze 04, 2017 8:28 pm

Imię i nazwisko postaci: Edmée Lumiere
Misja dla: Cywilów
Numer misji: 1
Uzasadnienie: Trzeba się gdzieś wybrać.
Uwagi: Nie pozwólcie mi się nudzić.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora


avatar
ruch oporu
PisanieTemat: Re: Misje do rozdziałów   Nie Cze 04, 2017 8:32 pm

Imię i nazwisko postaci: Rene Sorel
Misja dla: Ruchu Oporu
Numer misji: 1
Uzasadnienie: -
Uwagi: -
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora


avatar
alianci
PisanieTemat: Re: Misje do rozdziałów   Nie Cze 04, 2017 8:47 pm

Imię i nazwisko postaci: Fiodor Chirjakow
Misja dla: Aliantów
Numer misji: 1 i 2
Uzasadnienie: -
Uwagi: -
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora


avatar
alianci
PisanieTemat: Re: Misje do rozdziałów   Nie Cze 04, 2017 10:20 pm

Imię i nazwisko postaci: Maxime Lowe
Misja dla: Aliantów
Numer misji: 3
Uzasadnienie: -
Uwagi: rozgrywać mogę od razu, więc dostosuję się do MG


Edycja [22:25]:
Imię i nazwisko postaci: Maxime Lowe
Misja dla: Cywili
Numer misji: 1
Uzasadnienie: -
Uwagi: -
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora


avatar
ruch oporu
PisanieTemat: Re: Misje do rozdziałów   Pon Cze 05, 2017 11:46 am

Imię i nazwisko postaci: Maurice Bourreau
Misja dla: Ruchu Oporu
Numer misji: 1
Uzasadnienie: -
Uwagi: -

Imię i nazwisko postaci: Maurice Bourreau
Misja dla: Cywilów
Numer misji: 2
Uzasadnienie: -
Uwagi: odnośnie terminu odezwę się zaraz na pewu
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
The author of this message was banned from the forum - See the message


avatar
konta specjalne
PisanieTemat: Re: Misje do rozdziałów   Pon Cze 05, 2017 5:40 pm

Czy Okupanci zamierzają mnie zawieść?
Zapewniam, że wszystkie ich trzy misje będą niezapomniane
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora


avatar
ruch oporu
PisanieTemat: Re: Misje do rozdziałów   Pon Cze 05, 2017 6:32 pm

Imię i nazwisko postaci: Felix Egner
Misja dla: Ruchu Oporu
Numer misji: 1
Uzasadnienie: -
Uwagi: idę na nieobecność, będę się starała dzielnie odpisywać, ale czasem może mnie trafić szlag i mogę nie zdążyć z odpisem, nie bijcie wtedy!
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora


avatar
ruch oporu
PisanieTemat: Re: Misje do rozdziałów   Pon Cze 05, 2017 7:50 pm

Imię i nazwisko postaci: Jacques Sevigny
Misja dla: Ruchu Oporu
Numer misji: 1
Uzasadnienie: zgłaszam nieobecność na zebraniu!
Uwagi: Żak wsiąknął pod ziemię i nie wiadomo, gdzie do końca jest, a że złodzieja trudno zamierzyć, o zebraniu nie wie!
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora


avatar
cywile
PisanieTemat: Re: Misje do rozdziałów   Wto Cze 06, 2017 11:12 am

Imię i nazwisko postaci: ks. Léonard Mâron
Misja dla: Cywilów
Numer misji: 1
Uzasadnienie: bo nieobecność prałata na takiej uroczystości to jak brak znienawidzonej, zrzędliwej ciotki na weselu  
Uwagi: w razie potrzeby, mogę przynieść kropidło
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora


avatar
okupanci
PisanieTemat: Re: Misje do rozdziałów   Wto Cze 06, 2017 11:30 am

Imię i nazwisko postaci: Lars Reifenstein
Misja dla: Okupantów
Numer misji: 1, 3
Uzasadnienie: ośmielam kolegów okupantów!
Uwagi: do trzeciej misji - sala przesłuchań w siedzibie gestapo?
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora


avatar
ruch oporu
PisanieTemat: Re: Misje do rozdziałów   Wto Cze 06, 2017 11:48 am

Imię i nazwisko postaci: Damien Mora
Misja dla: Ruchu Oporu
Numer misji: 1
Uzasadnienie: -
Uwagi: Postaram się do tego czasu wrócić do życia i forumowego funkcjonowania.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora


avatar
ruch oporu
PisanieTemat: Re: Misje do rozdziałów   Wto Cze 06, 2017 1:42 pm

Imię i nazwisko postaci: Lou Junge
Misja dla: Ruchu Oporu
Numer misji: 1
Uzasadnienie: jeden za wszystkich, wszyscy za jednego
Uwagi: -
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora


avatar
okupanci
PisanieTemat: Re: Misje do rozdziałów   Wto Cze 06, 2017 3:16 pm

Imię i nazwisko postaci: Fabien Eberhart
Misja dla: Okupantów
Numer misji: 1
Uzasadnienie: -
Uwagi: -
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora


avatar
alianci
PisanieTemat: Re: Misje do rozdziałów   Wto Cze 06, 2017 3:34 pm

Imię i nazwisko postaci: Grigoriy Lykov
Misja dla: Aliantów
Numer misji: 1 i 2
Uzasadnienie: bo przecież Fiodor nie da sobie beze mnie rady Cool
Uwagi: -
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora


Sponsored content
PisanieTemat: Re: Misje do rozdziałów   

Powrót do góry Go down
 
Misje do rozdziałów
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 3Idź do strony : 1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Sous le ciel de Paris :: Krok Pierwszy :: Strefa Mistrza Gry-
Skocz do: