IndeksIndeks  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Lis

Share | 

Lis

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość

okupanci - cywile
PisanieTemat: Lis   Nie Wrz 04, 2016 12:03 am

Lisbeth von Liebenfels

Niemka, w Paryżu od bardzo niedawna. Córeczka tatusia (uwaga, szef Gestapo) i oczko w głowie starszych braci, z których każdy przysłużył się Rzeszy w odpowiedni sposób. Studentka historii sztuki, tygrysica salonowa, wielbicielka mody, nieprofesjonalna baletnica i malarka na ćwierć etatu.

Czarująca manipulantka, uroczy głuptasek, próżna kłamczucha. Łasa na komplementy, bywa naiwna, nie umie przyjąć krytyki i łatwo wpada w gniew. Bezpruderyjna, lubi wiedzieć wszystko o wszystkich. Wojna? Jaka wojna? Przecież my już wygraliśmy.

Oh non, rien de rien
Oh non, je ne regrette rien
Wenn ich ihre Haut verließ
Der Frühling blutet in Paris

Zapraszam wszystkich serdecznie, nawet bez pomysłów. Okupanci w Paryżu muszą trzymać się razem, chętnie nawiąże też ciekawe znajomości z cywilami i członkami Ruchu Oporu, chociaż Ci ostatni naprawdę powinni uważać, z kim zadzierają.  

oh non, rien de rien
oh non, je ne regrette rien.
wenn ich ihre haut verließ
der Frühling
blutet in Paris
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

okupanci
PisanieTemat: Re: Lis   Nie Wrz 04, 2016 12:11 am

cześć, księżniczko
R+ <33333
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

cywile
PisanieTemat: Re: Lis   Nie Wrz 04, 2016 12:12 am

no cześć Cool
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

cywile
PisanieTemat: Re: Lis   Nie Wrz 04, 2016 2:53 pm

orety, nawet nie wiesz, jak często otwierałam Twoją kartę, czekając, aż będę mogła przeczytać całość!
(i czytałam ją zamiast pisać posty, Nico może potwierdzić, ale BYŁO WARTO!)

I całość jest cudowna, dlatego przybiegłam szybko po relacje! Nie wiem jeszcze, co chcę, bo Lis dopiero wróciła do Paryża i zastanawiam się, czy w ogóle mogliśmy się poznać- ale nawet jeśli nie, to koniecznie chcę Cię kiedyś porwać na fabule!

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

cywile
PisanieTemat: Re: Lis   Nie Wrz 04, 2016 9:43 pm

Ustawiam się w kolejce po relacje!

Znam dobrze Twojego tatusia, zaraz poznam brata, tu coś musi być. ;> Jako że Lis dopiero przybyła do Paryża, to jakaś wcześniejsza znajomość nie wchodzi za bardzo w grę, ale! Widziałabym tutaj relację opartą na czystej złośliwości - Blanszetka często kręci się wokół rodziny Lis, na dodatek o modzie wie tyle, co o matematyce i panna von Liebenfels mogłaby ją zwyczajnie traktować z góry. Albo może nawet kiedyś udawać dobrą duszę i zabrać Blanche do 'Lucrezii' pod pretekstem załatwienia jej czegoś w zamian za donosy (bo niby Ludwig kazał), a tam zwyczajnie ją wyśmieje czy coś.
Tylko nie wiem, jak miałoby wyglądać ich pierwsze spotkanie, bo Lis raczej do Siedziby Gestapo nie będzie zaglądać czy się mylę?
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

Sponsored content
PisanieTemat: Re: Lis   

Powrót do góry Go down

Lis
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1