IndeksIndeks  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Leon

Share | 

Leon

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość

alianci
PisanieTemat: Leon   Nie Wrz 04, 2016 2:04 pm

Siemanko, mam 19 lat i jestem z Łodzi ale z racji tego, iż mój chłopak mieszka w Poznaniu, to można powiedzieć, że mieszkam i tu i tu. Pierwszy raz gram na witrynie forumpl.net i szczerze, to trochę nie ogarniam :p W pbf/rpg gram już szmat czasu. Lubie też normalne gry, WoT gdzie szlajam się z przyjaciółmi i ojcem po różnych klanach, przeszłam przez wiele stopni aż po dowódcę, The Forest, różne strzelanki (BF3, Red Orchestra, CoD) B&W. Interesuję się historią, szczególnie Polski, dlatego stworzyłam postać taką a nie inną. Zaczynam studia, socjologię (porażka). Chciałabym weterynarię ale nie mogę przeżyć krwi i igieł. Ogólnie walę tą socjologię bo ważniejsze są dla mnie studia podyplomowe w postaci behawioru zwierząt bądź psychologi zwierząt. Jestem wolontariuszką w schronisku i fundacji Mikropsy do Adopcji. Udało mi się napisać 1 książkę, jestem w trakcie pisania drugiej, ale nie będą wydane :p A w domu mam zwierzyniec.

Siemano, widzę dużo zwierzolubów :) Przedstawię też swoją familię.
Posiadam 4 szczury.

Na lewo to pies Lars, (Herr Obersturmbannführer Lars Reiner XD), potem Coś i siostra Draqla, która ma w środę operację usunięcia guza :(

Łysa Menda

Łysy Ejber

Siwa

Bullterier z ulicy Furia

13letni amstaff odkupiony za złotówkę, Aslam

Roman i Pleśniak

I moje najwspanialsze oczko w głowie, opętaniec schroniskowy, Szelka.

I 2 chomiki zabrane do nas na swój "życia kres" Zdzichu i Stachu

Mam nadzieję że nic nie rozciąga.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

cywile
PisanieTemat: Re: Leon   Nie Wrz 04, 2016 2:41 pm

Ojej, widzę, że podobne zainteresowania. Co do behawioru to słyszałam, że jedne z najlepszych kursów ma Wesoła Łapka, tylko koszty dość duże, bo razem z treningiem wychodzi koło 10 000 zł. :(

Sama chciałam zostać wolontariuszem, ale niestety nie mam możliwości aktualnie, mieszkam na pipiduwie, gdzie daleko do schronisk, a sama nie mam auta. Za to pociąg/bus by mnie więcej kosztował niż to warte, temu wolę czasem coś przelać na fundacje. Chociaż szczerze przyznam, że ostatnio jest u mnie krucho odkąd są dwa koty. :< Ale mikropsy znam!

Szczurki! Kocham szczurki! Sama miałam jednego, niestety dostał wylewu. Od tamtej pory niestety już nie miałam żadnego, ale może kiedyś. Masz je piękne, a co do Draqla życzę zdrówka i trzymam kciuki!

Siwa widzę, że piękna kotka (?) Cudna! <3

Psiaki masz świetne! Ja akurat nie mam pieska, a ze schroniska następnego brać nie będę, więc nie ma tu nic szczególnego. Propsuję za adopcję!

Świnki i chomiki słodziutkie! <3

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

ruch oporu
PisanieTemat: Re: Leon   Pią Wrz 09, 2016 9:31 pm

ILE ZWIERZĄT ukradnę ci parę, okay? w porządku, cieszy mnie, że się zgadzasz!

I JAK NAPISAŁAŚ KSIĄŻKĘ. JAK JĄ SKOŃCZYŁAŚ. ZDRADŹ SWÓJ SEKRET!!!

nie, no ale serio, jak się kończy cokolwiek robić? haha ogólnie to podziwiam mocno! a zdradzisz może chociaż o czym jest albo gatunek? Cool
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

alianci
PisanieTemat: Re: Leon   Pią Wrz 09, 2016 9:56 pm

Bierz kogo chcesz poza Szelką hahah
Jak? Nie było to łatwe, pisałam ją od kiedy pamiętam, najpierw w wielkim notesie, potem na kompie. Styl jest dość dziecinny, niewyrafinowany i w sumie wstyd by to było wydać (duużo rzeczy które... hmm? są dość naciągane). Jest o schronisku dla zwierząt oraz problemach rodzinnych. Jak wyglądało pisanie? Potrzebowałam inspiracji, którą znajdywałam wtedy w swoim codziennym życiu. Stajnia/wolontariat/dom pełen zwierząt. Niekiedy smutna muzyka w pewnych momentach :P Niekiedy inna książka mnie inspirowała, innym razem film. Często budziłam się wcześnie rano (to cud) z myślą że wstaję i idę pisać, wtedy pisanie szło szybko. Książka nie jest jednak dopracowana, dodatkowo dość skromna, rozdziały są krótkie, jednak uważam że taka forma jest ok na pierwszą książkę. I dbam tam o interpunkcje xd. Mam problem z poszerzaniem rozdziałów.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

Sponsored content
PisanieTemat: Re: Leon   

Powrót do góry Go down

Leon
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1