IndeksIndeks  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Lisek

Share | 

Lisek

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość

alianci
PisanieTemat: Lisek   Pią Wrz 09, 2016 9:20 pm

Miałam tego nie robić, ale ponoć mózg nie rozumie słowa nie, także ten...    

Zaczynając od garści typowych rzeczy:
Nazywam się Kasia, aczkolwiek nadal nie za bardzo przepadam za moim imieniem, więc jakoś tak się wykształciło, że bywam też Stokrotką. Nieuchronnie się starzeję, ale jestem młoda duchem, także głupawki to u mnie oczywista oczywistość. Jakby tego było mało, to naturalnie jestem nieco rudawą blondyną, więc natura zobowiązuje. Jeśli chodzi o durne albo szalone, albo szalone i durne rzeczy, to witam z pierwszego szeregu.

Co dalej?
Bardzo prawdopodobne, że spora część osób stąd spotkała mnie gdzieś na innych forach - zwłaszcza z tym wizerunkiem, bo to mój element comfort-Swiftie-zone - przez mój dosyć długi staż na pebeefach. Tu pewnie pojawiłoby się coś jeszcze, ale to wycięłam, żeby być fajniejszą - jasne, jasne - no i mam nadzieję, że nikogo nie wystraszę takimi stwierdzeniami. Bum!

Iiii...  
Nie za bardzo wiem, co jeszcze dodać, bo wypisanie całej listy moich ulubionych książek/filmów/gatunków muzycznych/itepe byłoby naprawdę dłuuuugim zadaniem.

To by chwilowo było na tyle, ale żyję, jestem, gadam. :fluffy:
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

ruch oporu
PisanieTemat: Re: Lisek   Pią Wrz 09, 2016 9:29 pm

tejlor

olsoł, jednak spytam cię o parę ulubionych książek, bo to moje najważniejsze pytanie jak kogoś poznaję, wybacz :osom:

i czy oglądasz jakieś seriale? Cool
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

alianci
PisanieTemat: Re: Lisek   Sob Wrz 10, 2016 12:17 am

Oj, ja też często wypytuję ludzi o takie rzeczy. Chociaż sama niekoniecznie je właśnie wypisuję. Taka tam ironia.

Ogólnie, to jestem wielką fanką wszelkiej fantastyki, sci-fi, thrillerów, horrorów, apokalips, postapokalips i najróżniejszych paranormalności. Za to niekoniecznie podchodzą mi takie typowe obyczajówki czy - ostatnio dosyć popularne - mieszanki obyczajówek, dramatów i romansów. Wiadomo, pod schemat - on/ona chory/a znajduje wielką miłość i są ze sobą całe kilka tygodni, po czym ta osoba łzawo umiera, bo stan się pogarsza. Żeby się zaangażować w podobne rzeczy, muszę sama wchodzić z kimś w te klimaty. Kolejne dziwactwo.

Z takich czytadeł, co mi przychodzą na teraz do głowy, to:
klasycznie: Harry Potter, LOTR, Hobbit,
mimo wielu wad i nieścisłości, bo to moje nastoletnie miłości, które się utrzymują: SoLL, SoC, Tajemnica Czarnych Rycerzy
bez chichotu, proszę, urzekło mnie: Wampiry z Morganville (choć tylko początkowe tomy), Harper Connelly, Aurora Teagarden, Las Zębów i Rąk

Ojoj, jest tego zdecydowanie jeszcze masa, chociaż chwilowo pustka w głowie. Pewnie by mi się przypomniało, ale daję, co wpadło. :fluffy:

Plus do tego dochodzą jeszcze komiksy, które bardzo lubię. W szczególności te ze Spider-Manem.

A serialowiczką jestem ogromną! Choć nie wszystko zaznaczam, bo zapominam.

W takich zdecydowanie ulubionych mam: Revenge, Grimm, iZombie, Sons of Liberty (chociaż to miniserial), Dollhouse. Plus sporo lubianych, ale nie ulubionych.

No i miewam fazy na oglądanie produkcji tak złych, że aż dobrych, co czasami widać.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

Sponsored content
PisanieTemat: Re: Lisek   

Powrót do góry Go down

Lisek
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1