IndeksIndeks  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Jestem Tosia - Page 2

Share | 

Jestem Tosia

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość

cywile
PisanieTemat: Jestem Tosia   Sob Wrz 10, 2016 5:44 pm

First topic message reminder :

I can't sleep in silence

~ Jestem w połowie Francuską, a w drugiej połowie Polką. Urodziłam się w Warszawie w 1922 roku i mieszkałam do 1937. Możemy zacząć naszą relację tam!
~ Od zawsze byłam związana z muzyką. Potrafię grać na skrzypcach, fortepianie/pianinie, harfie, flecie, trójkącie. Czasem też zaśpiewam, ale bardzo mnie to stresuje.
~ Od 1937 do 1940 mieszkałam w Berlinie, zatem stamtąd również mogę mieć znajomych. Niekoniecznie jednak lubię Niemców... Powiedziałabym, że trochę się ich boję.
~ We Francji przebywam od czerwca 1940 i jestem ulicznym grajkiem. Przebywam w kilku miejscach, ale najbardziej ukochałam sobie Pont Neuf. Wieża Eiffla też przypadła mi do gustu. Może kiedyś słyszałeś jak gram?
~ Lubię pomagać dzieciom i biednym, dlatego często się zdarza, że połowę zarobionych pieniędzy oddaję bardziej potrzebującym. Mam zbyt miękkie serce, ale za to całkiem twarde pośladki! I nie, nie w erotycznym sensie, afe!
~ Moim marzeniem jest dostać się chociażby raz do Opery Paryskiej, o której mogłabym słuchać godzinami.
~ Mieszkam w 15 dzielnicy, ale niestety... Zdarza mi się zapominać o godzinie policyjnej. Kilka razy udało się wymknąć ewentualnym problemom, ale ileż razy można mieć szczęście?
~ Mam też psa, który z pewnością mógłby mi raz uciec, a kto wie czy nie przyplątałby się do Ciebie? Pamiętaj, że musisz mi go jednak zwrócić!
~ Chciałabym być w RO i na własną rękę szukam kontaktów. Czasem robię to niezgrabnie, ale wierze, że kiedyś dostanę swoją szansę.
~ Bywam milcząca, przygaszona i nieobecna, ale bardzo szybko idzie mnie urobić. Czekolada działa cuda, bo to ona pobudza mnie do działania. Potrafię wszystko kolorować, pomimo że jest wojna. Spacery ze mną to przyjemność, bo najważniejsze dla mnie jest to, by w tym jakże trudnym czasie sprawić, by ludzie na moment przestali myśleć o problemach, kolejnych kłopotach i zaznali ukojenia w dźwiękach mojej muzyki.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

AutorWiadomość

cywile
PisanieTemat: Re: Jestem Tosia   Nie Wrz 18, 2016 12:36 pm

Theo poczekaj aż skończę chociaż dwa wątki, bo nie dość, że kolejka rośnie, to jeszcze odpisy i nie mogę wyjść na zero ale jak tylko się zwolni, to jestem Twoja

Luc mhmmm, muszę Cię akceptować, skoro lubisz Gavro Cool Tosia pomimo wszystko, nie jest aż tak bardzo ufna jeśli chodzi o małego. Wolałaby trzymać go w domu, ze względu na to, że jeszcze jest dzieckiem i może popełnić jakiś faux pas :( no ale! jeżeli zdarzyłaby się taka sytuacja, że Luc przyjdzie do Gavro z psem, to z tego może się coś fajnego wywiązać, o ile zaczynamy relację od zera Cool Tośka nie jest wredna, chamska, bezczelna, o ile nie jesteś Hugiem, więc myślę, że uda nam się ładnie dogadać :fluffy:
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

cywile
PisanieTemat: Re: Jestem Tosia   Nie Wrz 18, 2016 12:50 pm

Możemy zacząć od zera, Lucy może znać jedynie Łukasza, a ciocia Tosia pozostaje dla niej tajemniczą osobą, której jeszcze nie poznała. Poznamy je któregoś dnia w towarzystwie psów.

PS. Myślę, że Lucy daleko do Hugo.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

cywile
PisanieTemat: Re: Jestem Tosia   Nie Wrz 18, 2016 1:38 pm

Przyjdź kiedyś do nas i wtedy Tosia wbije niezapowiedzianie do wątku Cool
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

Sponsored content
PisanieTemat: Re: Jestem Tosia   

Powrót do góry Go down

Jestem Tosia