IndeksIndeks  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Antoinette Molière

Share | 

Antoinette Molière

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość

cywile
PisanieTemat: Antoinette Molière   Nie Wrz 11, 2016 3:55 pm

Antoinette Molière

Adres: Vaugirard, dzielnica 15 (dokładny adres podam jak się współlokator stworzy)

Ekwipunek: Skrzypce, rower, latarka

Rangi:

Stan zdrowia: W pełni zdrowia, choć ma jakieś ubytki na psychice. Brak jednak oznak głębokiej depresji, załamania i wszelkich innych strat na duszy.

Znaki szczególne: Drobna sylwetka, czerwone usta wyginające się w uśmiechu, rozpuszczone, nieco potargane włosy, przenikliwe spojrzenie.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

ruch oporu
PisanieTemat: Re: Antoinette Molière   Sob Wrz 24, 2016 9:06 pm

Margot Dubois
Gobelins, Paryż

Antoinette Molière
Vaugirard, Paryż

Droga Tosiu,  

masz rację, to na szczęście tylko czas nie pozwolił nam się spotkać, choć tak naprawdę szczęścia w tym niewiele. Nie widziałyśmy się już tak długo i bardzo Cię przepraszam za brak kontaktu, nawet ten list pisało mi się zdecydowanie za długo. To się już nie powtórzy, mogę Cię zapewnić, bo wydaje mi się, że rozwiązałam już wszystkie niepokojące sprawy, które nie pozwalały mi się skupić.

W Konserwatorium niewiele się zmieniło, choć mam dla Ciebie kilka informacji, które powinny Cię ucieszyć. I nie tylko informacji, bo kolejną porcję nut spięłam już w osobny zeszycik i czekam na nasze spotkanie, by móc Ci go wręczyć. No cóż, zepsułam niespodziankę, musisz mi wybaczyć!

Słyszałam o wystawie, a choć mama gorąco zachęca mnie do wzięcia udziału w otwarciu to jednak zdecydowałam, że się na nim nie pojawię. Jednak bardzo chętnie pożyczę Ci sukienkę, już nawet mam na myśli kilka takich, które mogłabym Ci zaprezentować. Wiesz, że niekoniecznie będą to ostatnie krzyki mody, bo odmawiałam mamie kolejnych zakupów (naprawdę powinna ułożyć swojej priorytety od nowa), jednak na pewno znajdziesz coś dla siebie, a ja będę bardziej niż szczęśliwa, mogąc Ci pomóc. I nie, absolutnie nie będzie to żaden problem.

Może odwiedzisz mnie w najbliższą sobotę? Przygotuję herbatę, może uda mi się przemycić do niej coś słodkiego? Będziesz mogła przymierzyć tyle sukienek, ile tylko zechcesz! Adres znasz, nie daj się prosić! Przy okazji przekażę Ci nuty i opowiem o Arletty, w razie gdyby Twój talent na wystawie nie wystarczył (choć na pewno będzie mówił sam za siebie!) i zapytaliby Cię o jakieś niuanse.

Gorąco liczę, że się zgodzisz i zobaczymy się już niebawem! Oczywiście gdyby ter termin nie był dla Ciebie dogodny, proszę, podaj inny, do którego postaram się dostosować.

Ucałowania,
© sobade.

konta specjalne
PisanieTemat: Re: Antoinette Molière   Czw Paź 13, 2016 10:18 pm

Kiedy wróciłaś dzisiaj do domu, w swojej skrzynce znalazłaś elegancką kopertę z zaproszeniem na wystawę "Bolszewizm przeciwko Europie". Poniżej znajdował się również specjalny dopisek, w którym dyrektor hali "Wagram" prosił Cię o zaszczycenie gości krótkim koncertem skrzypcowym, jaki miałabyś wykonać w części artystycznej, kończącej oficjalne otwarcie. Podany został także utwór - koncert G-dur Haydna.
Nie trudno było się domyślić, że ze względu na pewne zasługi ze strony Twojego ojca, organizatorzy zdecydowali się wykorzystać Cię w celach ukrytej propagandy. Jako utalentowana Francuzka, wykonująca utwór preferowanego przez Niemców kompozytora, sprawdziłabyś się idealnie. Teoretycznie mogłaś odmówić, jednak jakie przyniosłoby to konsekwencje?

Jeżeli zdecydujesz się uświetnić swoją grą otwarcie, Mistrz Gry odpowiednio zasygnalizuje w poście Twój występ.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

konta specjalne
PisanieTemat: Re: Antoinette Molière   Sob Gru 10, 2016 8:49 pm

Rozliczenie

Gratulacje, udało Ci się przetrwać fabularny marzec!

Na Twój obecny ekwipunek składają się: skrzypce, rower, latarka oraz zapalniczka, które zakupiłaś w sklepie Mistrza Gry.

Brałaś udział w wystawie w Hali Wagram i zdobyłaś łącznie 15 Punktów Rozgrywki. Stan Twojego konta wynosi obecnie 309 Punktów Rozgrywki.

W tym miesiącu nie odniosłaś żadnych poważnych obrażeń, chociaż wybuch w Hali Wagram może nawiedzać Cię w koszmarach.

Prosimy o uzupełnienie informacji w temacie swojej skrzynki pocztowej.

Informacje odnośnie nowego rozdziału możesz przeczytać tutaj. Zachęcamy do brania udziału w misjach oraz wydarzeniach.
Dziękujemy za Twoją aktywność!

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

ruch oporu
PisanieTemat: Re: Antoinette Molière   Pią Sty 06, 2017 6:31 pm

Lucette Naudin
Klasztor zakonu Sacré-Cœur, Paryż

Antoinette Molière
Vaugirard, Paryż

Droga Antoinette,

Szczerze martwi mnie zdawkowość Twojego listu. Rozumiem, że podczas nalotu wydarzyło się coś, co zagroziło Waszemu bezpieczeństwu w Paryżu i że zostało już niewiele czasu. Oczywiście zaopiekuję się Gavrochem - poproś go, aby wieczorem poszedł na plac zabaw przy szkole, będę czekać na moście Mirabeau, skąd zabiorę go do klasztoru.
Co do Łukasza - nie mam pojęcia, gdzie może przebywać, ale wierzę, że miewa się dobrze i ma poważny powód, aby zniknąć na tak długo. Musimy ufać, że wkrótce da o sobie znać.
Nie mam pojęcia, co takiego planujesz dla samej siebie, ale bardzo Cię proszę, bądź ostrożna, nie ściągaj na siebie niepotrzebnie kłopotów i co pewien czas odezwij się. Gdybym jeszcze mogła Ci w jakikolwiek sposób pomóc, wiesz gdzie mnie szukać. Bramy świątyni zawsze stoją dla Ciebie otworem.
Będę się za Was modlić.

PS: Zaraz po przeczytaniu, spal proszę ten list.

siostra L.
© sobade.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

konta specjalne
PisanieTemat: Re: Antoinette Molière   Sob Cze 03, 2017 6:58 pm

Rozliczenie

Gratulacje, udało Ci się przetrwać fabularny kwiecień!   

W tym miesiącu nie brałaś udziału w żadnej misji czy wydarzeniu. 
Stan Twojego konta wynosi obecnie 322 Punktów Rozgrywki

Na Twój obecny ekwipunek składają się: skrzypce, rower, latarka, zapalniczka. 

W tym miesiącu nie odniosłaś żadnych obrażeń.

Prosimy o uzupełnienie informacji w temacie swojej skrzynki pocztowej. 

Informacje odnośnie nowego rozdziału możesz przeczytać tutaj. Zachęcamy do brania udziału w misjach oraz wydarzeniach. 
Dziękujemy za Twoją aktywność! 

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

Sponsored content
PisanieTemat: Re: Antoinette Molière   

Powrót do góry Go down

Antoinette Molière
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1