IndeksIndeks  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Ana Wescott

Share | 

Ana Wescott

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość

alianci
PisanieTemat: Ana Wescott   Pią Wrz 30, 2016 6:50 pm

Anastasia Wescott
    W Paryżu przebywam od niespełna czterech miesięcy - to wystarczająco wiele czasu, by dać przytłoczyć się zupełnie obcym miastem i jeszcze bardziej obcymi ludźmi; wrodzona przekora  oraz przyświecający agentce brytyjskiego wywiadu cel ratują mnie przez całkowitym zwątpieniem. Jestem tu po to, by szpiegować, jestem tu po to, by pomóc tym, którzy tej pomocy potrzebują, jestem tu po to, by natrafić na trop narzeczonego, którego utraciłam ponad dwa lata temu. Możesz znać mnie jako dziennikarkę jednej z paryskich gazet bądź stałą bywalczynię bibliotek - być może uśmiechnęłam się do ciebie zimowego poranka bądź poratowałam ogniem jak na nałogową palaczkę przystało.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

okupanci - cywile
PisanieTemat: Re: Ana Wescott   Sob Paź 22, 2016 12:17 am

Przychodzę z nie do końca pełnym pomysłem, ale zawsze coś! Flavie i Anastasia są zbliżone wiekiem, obie lubią odwiedzać biblioteki, Flavie czasem zdarzy się zapalić, więc chciałabym dla nas coś pozytywnego! Jako że Anastasia nie przebywa w Paryżu długo, proponuję, żebyśmy dopiero je ze sobą poznały, kiedyś Flavie wyjątkowo poddenerwowana może zobaczyć gdzieś Anastasię palącą i zdecydować się poprosić o papierosa/zapałkę/zapalniczkę, mogą zacząć trochę rozmawiać na jakieś luźniejsze tematy i może nawet znaleźć wspólny język? Po jakimś czasie, jakby Flavie zaufała jej odrobinę więcej, mogłaby zwrócić się o pomoc z opatrzeniem jakiejś rany/urazu, korzystając z tego, że Anastasia jest pielęgniarką, a dalej zobaczymy, co nam wyjdzie w fabule?

+ Mam jeszcze Gilberta, ale nie wiem, czy da się u nich coś konkretnego wymyślić... c:
a tak w ogóle Eva Green, ajdskfhgkslgjsmvdfv
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

Ana Wescott
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1