IndeksIndeks  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Szarlotka

Share | 

Szarlotka

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość

okupanci - cywile
PisanieTemat: Szarlotka   Wto Sty 10, 2017 2:32 pm

♥ Jestem tą lepszą częścią rodziny, która z pewnością nie podniesie na Ciebie ręki, nie zacznie strzelać i nie wyda wyroku, by Cię zabić. Ocenianie mnie przez pryzmat Fabiena, bardzo mnie zezłości...
♥ W Paryżu jestem od niedawna, prawdopodobnie nie ma jeszcze miesiąca i jak na razie nie wyściubiałam zbyt często swojego małego noska poza teren mieszkania. Mogliśmy się jednak poznać, gdy spacerowałam z Felixem lub w jakimś sklepie. Staram się nie rzucać w oczy, prawdopodobnie nie jestem psychicznie gotowa na spotkanie z bratem.
♥ Studiowałeś/mieszkałeś w Heidelbergu? Cudownie! Nasza relacja może być dłuższa niż pięciominutowa rozmowa.
♥ Pragniesz żebym uszyła Ci suknie na wystawną kolacje lub potrzebujesz klasycznego kompletu? Postaraj się chociaż nie brzmieć jak tępa Francuzeczka. Nikim bardziej nie gardzę jak kobietami, które myślą, że uwiodą Niemców.
♥ Spokojnie, to nie wojenne uprzedzenia, a raczej świadomość, że jakakolwiek pannica może kręcić się przy dwóch mężczyznach, na których piekielnie mi zależy. Prawdopodobnie będę w stanie zaakceptować tylko jedno francuskie dziewczę, której rola została obsadzona przez niejaką Flavie Bernard, o której oczywiście nie wiem! Chcesz zmienić moja przekonania? Próbuj. Nie twierdzę, że każda jest taka sama, zdarzają się wyjątki i możesz być jednym z nich!
♥ Jeśli jednak wrócimy do rzeczywistości, to materiały, dodatki, kolorowe dżety i guzik, to mój świat!
♥ Zapewne znajdziesz mnie też z dala od cywilizacji, gdzie na łąkach kwitną białe bzy, którymi będę chciała udekorować mieszkanie.
♥Jestem małomówna, zdystansowana i raczej nerwowa, kiedy ktoś mnie zaskoczy i zasypie całą masą pytań. Stronię od wszelkiej bliskości i nie przebywam w towarzystwie mężczyzn sam na sam, to dla mnie zbyt krępujące.
♥ Nie ma też znaczenia czy jesteś Niemcem, Francuzem, Ruskiem lub Anglikiem. Możesz być nawet Włochem lub Polakiem, a ja i tak nie pójdę z Tobą na kolację. Traumatyczne doświadczenie z przed dwóch lat sprawia, że dostrzegę w Twojej twarzy oprawcę, a wtedy wszystko może runąć w cholerę...
♥ Chcesz się jednak postarać? To na pewno będzie ciekawe doświadczenie!
♥ Dostaniesz dwa punkty za muzykę klasyczną, literaturę i sztukę! Wysublimowanym gustem jesteś w stanie podbić moje nieco zlodowaciałe serce.
♥ Albo wiesz co? Najlepiej mnie poznaj!
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

Szarlotka
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1