IndeksIndeks  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Ankieta półroczna


Share | 
 

 Ankieta półroczna

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość


avatar
konta specjalne
PisanieTemat: Ankieta półroczna   Nie Lut 19, 2017 12:19 am


Ankieta półroczna

Niezależnie od tego, czy jesteście z nami kilka dni, czy kilka miesięcy, jest nam bardzo miło poinformować Was, że dzisiaj mija pół roku, odkąd otworzyłyśmy Francję. W związku z tym chciałybyśmy podziękować Wam za aktywność i zaangażowanie, ponieważ – jak to się często mówi i co jest prawdą – forum tworzy nie sama administracja, ale przede wszystkim użytkownicy. Cieszymy się zatem, że odnaleźliście się na naszym forum i życzymy tego również tym, którzy dopiero do nas dołączyli. Mamy wiele pomysłów na fabułę i gwarantujemy, że wciągniemy w nią każdego, kto skusi się na grę w klimacie okupowanej Francji. :fluffy:

Nie ukrywamy jednak, że zadanie to znacznie ułatwiłaby nam Wasza opinia. Na forum dostępny jest temat Propozycje, pytania i skargi; również nasze skrzynki stoją przed Wami otworem, jeśli chodzi o wszelkie uwagi związane z funkcjonowaniem Francji. Nie dostajemy ich zbyt często, dlatego też, korzystając z naszej półrocznicy, zwracamy się do Was z prośbą o wypełnienie poniższej ankiety. Nie jest ona obowiązkowa, ale bardzo zależy nam na tym, aby w pewien sposób podsumować sześć miesięcy działalności forum, zastanowić się nad jego dotychczasowymi rozwiązaniami i wyciągnąć wnioski na przyszłość. Wasz głos miałby więc tutaj kluczowe znaczenie i bardzo o niego prosimy.

Z kwestii technicznych: nie musicie odpowiadać na każde pytanie. Postarajcie się jednak, by odpowiedzi były w miarę wyczerpujące, a przede wszystkim szczere – chętnie przyjmiemy uzasadnioną krytykę i nie urwiemy za nią głowy! Wypełnioną ankietę należy przesłać w prywatnej wiadomości na konto Francji, tytułując ją Ankieta – odpowiedzi. Jeżeli wolelibyście pozostać anonimowi, możecie wysłać ankietę z konta Bezimiennego, do którego hasło znajdziecie w tym temacie.
Jeżeli któreś z pytań jest niejasne, nie wahajcie się o nie zapytać. <3 Ankieta potrwa natomiast do końca lutego.

1. Jak oceniasz dostępność administracji (np. obecność na czacie, udzielanie odpowiedzi na gg/w prywatnej wiadomości/tematach na forum, ogólny kontakt z użytkownikami)?

2. Jak oceniasz vademecum? Czy pomogło Ci ono w pisaniu karty postaci i w zorientowaniu się w realiach okupowanej Francji? Czy któreś z poruszonych w nim tematów są dla Ciebie niezrozumiałe lub zbyt rozwlekle/pobieżnie opisane?

3. Czy uważasz, że w vademecum nie zostały opisane pewne istotne tematy, a jeśli tak, to jakie?

4. Czy korzystałaś/korzystałeś kiedykolwiek z listy źródeł i inspiracji (np. by przeczytać którąś z wymienionych książek lub któryś artykuł; by obejrzeć film albo serial)? Czy są takie tytuły, które dodałabyś/dodałbyś do listy?

5. Czy Twoim zdaniem na forum brakuje jakichś lokacji do gry (np. parków, ciemnych zaułków, wszelkich innych miejsc)?

6. Jak oceniasz przydatność Nastrojownika? Czy warto podsumowywać za jego pomocą działalność obydwu stron konfliktu?

7. Co sądzisz o pojawiających się na forum gazetach? Czy według Ciebie urozmaicają one fabułę? Czy powinny pokazywać się częściej? Jakiego rodzaju zadania na zdobycie punktów powinny się w nich częściej pojawiać?

8. Czy są takie misje, wydarzenia lub ogółem wątki prowadzone przez Mistrza Gry, które chciałabyś/chciałbyś zobaczyć na forum?

9. Jak oceniasz aktywność Mistrza Gry – czy powinien on częściej pojawiać się w fabule bez zapowiedzi? Czy jego dotychczasowa ingerencja jest wystarczająca?

10. Jak oceniasz misje i wydarzenia prowadzone przez Mistrza Gry? Czy są one ciekawe? Czy według Ciebie każda postać jest uwzględniana w postach i ma możliwość podjęcia jakiejś akcji?

11. Jaki czas na odpis w wątku z Mistrzem Gry uważasz za najlepszy – 24, 48, 72 godziny? Nie uwzględniaj losowych sytuacji, gdy gracz prosi o przedłużenie z konkretnego powodu.

12. Jak oceniasz obowiązującą na forum mechanikę i jej zastosowanie w wątkach z Mistrzem Gry? Czy uważasz, że jest ona sprawiedliwa i oddaje rzeczywistość? Czy chciałabyś/chciałbyś, aby w rozgrywkach z Mistrzem częściej pojawiały się legendy z rzutem kostką?

13. Czy wolałabyś/wolałbyś, aby Mistrz Gry częściej dawał graczowi możliwość samodzielnego rzutu kostką? Czy może uważasz, że jest to uzależnione od konkretnej sytuacji w wątku?

14. Czy uważasz, że aktualne możliwości zdobycia Punktów Rozgrywki są wystarczające? Czy chciałabyś/chciałbyś, aby pojawiło się więcej sposobów (mile widziane konkretne propozycje)?

15. Czy uważasz, że w systemie zdobywania rang powinny pojawić się zmiany? Czy według Ciebie stawia on zbyt wysokie wymagania/jest niezrozumiały/nieprzydatny w rozgrywce?

16. Jak oceniasz zadania ogólne? Czy są one zbyt trudne do wykonania i czy uważasz je za przydatne w rozgrywce? Czy dodałabyś/dodałbyś więcej zadań do którejś listy?

17. Jak oceniasz możliwość fabularnego rozwoju postaci z różnych grup – czy np. alianci mają takie same szanse co okupanci, aby wykazać się w fabule? Na jakie kwestie powinno się zwrócić uwagę, by wyrównać te szanse?

18. Czy dodałabyś/dodałbyś jakieś przedmioty do sklepiku Mistrza Gry?

19. Czy chciałabyś/chciałbyś, aby na forum pojawił się temat ze wskazówkami dotyczącymi pisania karty postaci z uwzględnieniem poszczególnych grup?

20. Jak oceniasz panującą na forum atmosferę (również na czacie i w offtopie)?

21. Czy możesz zaproponować inne sposoby promocji forum oprócz reklamy na Edenie i facebooku, a także partnerstw?

22. Czy jest coś jeszcze, co chciałabyś/chciałbyś powiedzieć administracji? ❤️

Z góry dziękujemy za pomoc!  


Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora


avatar
konta specjalne
PisanieTemat: Re: Ankieta półroczna   Czw Mar 02, 2017 6:23 pm

Termin nadsyłania odpowiedzi dobiegł końca, serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy wypełnili ankiety i dali nam znać, co sądzą o forum. Wasza opinia jest dla nas niezmiernie ważna, a każdą sugestię i propozycję na pewno przedyskutujemy i być może za jakiś czas zmodyfikujemy nieco pewne kwestie na forum.
Mamy nadzieję, że następne pół roku upłynie nam pod znakiem wielu ciekawych gier i dobrej zabawy, o co ze swojej strony na pewno się postaramy. Jeszcze raz dziękujemy za pomoc i jednocześnie przypominamy, że na co dzień także możecie wyrażać swoje opinie o forum w stworzonych do tego tematach.
Pozdrawiamy!
Administracja
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
 
Ankieta półroczna
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Sous le ciel de Paris :: poza grą :: Archiwum-
Skocz do: