IndeksIndeks  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Skład Administracji

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematuShare | 

Skład Administracji

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość

konta specjalne
PisanieTemat: Skład Administracji   Nie Lip 10, 2016 9:34 am

Blanche Flaubert, czyli BASIA

gg: 32572174

Marzę o wydłużeniu doby o dodatkowe 24 godziny, słynę z robienia kilku rzeczy naraz i chętnie pomagam wszystkim duszom, które potrzebują pomocy! Z całego serca kocham historię i chętnie polecę stertę książek, które ostatnio kupiłam/właśnie kupuję/do których wciąż wzdycham. Poza tym uwielbiam dobre ciacho i cappuccino, mam cztery koty i obsesję na punkcie Red Hot Chili Peppers.
A moja ulubiona książka to Nędznicy Victora Hugo, polecam każdemu, o!

Mój kolor to #886a99, a odpowiadam za kalendarz, sklepik MG, forumową prasę oraz współpracę z Edenem. Jestem także jednym z Mistrzów Gry.

Rene Sorel, czyli ALEX

Pani Admin, istota samodzielna, studiująca i pracująca, a przy tym znajdująca czas dla forum. Miłośniczka zwierząt, posiadaczka czarnego labradora, z którym godzinami potrafi spacerować po mieście i obrzeżach. Prawdziwa artystyczna dusza - szkicuje, maluje i potrafi robić pluszowe zabawki, którymi obdarowuje znajomych. A do tego pysznie gotuje! Na forum spec od wojskowości i knucia niecnych planów, w wolnym czasie robi gify i wzdycha do pewnego kanadyjskiego aktora. Boi się pająków, ale Spider Mana i resztę Marvela wprost uwielbia! Współadminki polecają ją do pogaduszek, więc walcie śmiało ;)

Mój kolor to #003366, a odpowiadam za listę wizerunków, zawodów, temat Kto zagra?, porządek w offtopie i współpracę z Vision Lighthouse.

gg: 44063951

Madeline Irving, czyli IGA

gg: 816972

Nasz najbardziej światowy admin, początkująca studentka podbijająca uniwersytet w Szkocji. Grająca na pbfach od kilku lat, osoba skłonna do wątków pełnych dram. Choć jest dość cichą istotą, z chęcią pomoże w problemach, podpowie co i jak na forum, podzieli się swoją wiedzą, czy pomoże znaleźć źródło dające odpowiedź na cięższe pytania. Jest serialoholiczką, wielką fanką Chirurgów (wszystkie odcinki oglądała przynajmniej dwa razy), Hannibala i Sherlocka, namiętnie słucha Mumford and Sons i Florence and the Machine. Jej największą miłością są koty i Évelyne Brochu.

Mój kolor to #66cc33, a odpowiadam za temat z poszukiwaniami, tworzeniem lokacji, aktualizacjami oraz porządek w offtopie.

Lisbeth von Liebenfels, czyli AGA

Cześć! Nie lubię pisać o sobie, ale alternatywą jest nasłodzenie tutaj przez kogoś innego, więc niech już będzie, naskrobię kilka zdań. Na pbfach siedzę od kilku ładnych lat, zaczynałam od potterowskich, ale przewinęłam się już właściwie przez każdy ich rodzaj. Jestem starą dupą, pracuję, studiuję i znajduję jeszcze czas na wolontariat. Uwielbiam koty, jestem uzależniona od coca coli i kupowania książek przez internet. A w przyszłości zostanę panią na zamku szkockiego milionera! Czasy Drugiej Wojny Światowej to mój ulubiony okres historyczny, dlatego chętnie pomogę/wyjaśnię jeśli coś jest niejasne, albo pogadam o ciekawostkach. Trochę wstydzę się ludzi, ale jeśli nadużywam emotek w wiadomościach to znak, że już czuję się z Tobą swobodniej    

Mój kolor to #990033, a odpowiadam za forumowe czystki, sklepik MG, zadania ogólnodostępne i krzyżówki w gazetach. Jestem także jednym z Mistrzów Gry.

gg: 58367777

Claire Guenet, czyli OLA

gg: 37766347

Wanda nie chciała Niemca, a Ola nie chciała opisu w temacie ze składem Administracji. Jednak współadminki-służbistki postanowiły zrobić to za nią i przy okazji podziękować za dotychczasową pomoc.
Ola jest pracującą studentką i fanką historii - ma oko nawet do najdrobniejszych szczegółów i detali, dzięki czemu forum trzyma poziom, a Wasze Karty Postaci są skrupulatnie sprawdzane. Warto też wspomnieć o czacie, który Ola rozkręca nawet w podejrzanych porach nocnych.
Jeśli ten opis Was nie przestraszył, wciąż możecie pisać do niej w sprawie jakichkolwiek problemów!

Mój kolor to #649CEB, odpowiadam za forumowe czystki, pomagam pilnować porządku na listach, a także sprawdzam Karty Postaci.

Lucette Guenet, czyli OLA

Zanim zostanę lekarzem, znajdę lekarstwo na śmiertelną chorobę, zwiedzę pół świata i obejrzę wszystkie seriale z mojej niekończącej się listy, będę dalej próbowała skrobać posty w internetach i podbijać nowe pbf-y. Jestem osobą raczej spokojną, ale przy tym ciepłą i chyba sympatyczną, choć o to ostatnie z pewnością możecie pytać resztę adminek. Skoro już o tym mowa - śmieją się, że robię tu za strażnika deadlinów oraz darmowego, półprofesjonalnego detektywa, który w odmętach internetu odnajdzie zaginioną duszę lub podzieli się linkiem z nowymi ciekawostkami. Tak naprawdę po prostu staram się pomagać, bo moja biologiczna dusza uparcie walczy z typowo humanistycznymi zainteresowaniami, ale co tu zrobić, kiedy historia XX wieku pochłania czasem bardziej niż anatomia? Tak czy tak feel free to ask anything.

Mój kolor to #DB9370, odpowiadam za forumową prasę. Jestem także jednym z Mistrzów Gry.

gg: 58924260

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

Skład Administracji
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1