IndeksIndeks  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Trzydziestodniowe wyzwanie piosenkowe

Share | 

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorWiadomość

konta specjalne
PisanieTemat: Trzydziestodniowe wyzwanie piosenkowe   Wto Paź 03, 2017 1:05 pm

Niektóre posty najlepiej pisać z odpowiednim podkładem, dlatego zapraszamy Was do kolejnego, chyba najbardziej słynnego w pbf-owym świecie wyzwania, w którym tym razem macie szansę podzielić się z innymi swoim gustem muzycznym.

Podobnie jak w przypadku poprzednich wyzwań, sami wybieracie dzień, w którym zaczynacie i dzielicie się tytułami oraz wykonawcami piosenek, ulubionymi cytatami lub teledyskami.

Dzień pierwszy - ulubiona piosenka
Dzień drugi - najmniej lubiana piosenka
Dzień trzeci - piosenka, która sprawia, że jesteś szczęśliwy
Dzień czwarty - piosenka, która sprawia, że jesteś smutny
Dzień piąty - piosenka, która przypomina Ci o kimś
Dzień szósty - piosenka, która przypomina Ci o jakimś miejscu
Dzień siódmy - piosenka, która przypomina Ci o jakimś wydarzeniu
Dzień ósmy - piosenka, której słowa znasz na pamięć
Dzień dziewiąty - piosenka, do której potrafisz tańczyć
Dzień dziesiąty - piosenka, która Cię usypia
Dzień jedenasty - piosenka Twojego ulubionego zespołu
Dzień dwunasty - piosenka zespołu, którego nienawidzisz
Dzień trzynasty - piosenka, która jest Twoją guilty pleasure
Dzień czternasty - piosenka, o której nikt nie pomyślałby, że ją uwielbiasz
Dzień piętnasty - piosenka, która Cię opisuje
Dzień szesnasty - piosenka, którą kiedyś kochałeś, a teraz nienawidzisz
Dzień siedemnasty - piosenka, którą często słyszysz w radiu
Dzień osiemnasty - piosenka, którą chciałbyś usłyszeć w radiu
Dzień dziewiętnasty - piosenka z Twojego ulubionego albumu
Dzień dwudziesty - piosenka, której słuchasz, gdy jesteś zły
Dzień dwudziesty pierwszy - piosenka, której słuchasz, gdy jesteś szczęśliwy
Dzień dwudziesty drugi - piosenka, której słuchasz, gdy jesteś smutny
Dzień dwudziesty trzeci - piosenka, którą chcesz, żeby zagrano na Twoim ślubie
Dzień dwudziesty czwarty - piosenka, którą chcesz, żeby zagrano na Twoim pogrzebie
Dzień dwudziesty piąty - piosenka, która Cię śmieszy
Dzień dwudziesty szósty - piosenka, którą umiesz zagrać na instrumencie
Dzień dwudziesty siódmy - piosenka, którą chciałbyś umieć zagrać na instrumencie
Dzień dwudziesty ósmy - piosenka, która sprawia, że czujesz się winny
Dzień dwudziesty dziewiąty - piosenka z Twojego dzieciństwa
Dzień trzydziesty - piosenka, którą lubiłeś dokładnie rok temu

Życzymy przyjemnego wypełniania wyzwania.
Do dzieła!  

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

alianci
PisanieTemat: Re: Trzydziestodniowe wyzwanie piosenkowe   Sro Paź 04, 2017 11:38 am

To jak z wyborem ulubionego dziecka alkoholu, ale niech będzie!

Ostatnio zmieniony przez Fiodor Chirjakow dnia Czw Paź 05, 2017 10:13 am, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

alianci
PisanieTemat: Re: Trzydziestodniowe wyzwanie piosenkowe   Sro Paź 04, 2017 9:21 pm

ale jak to, tylko jedna?

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

ruch oporu
PisanieTemat: Re: Trzydziestodniowe wyzwanie piosenkowe   Sro Paź 04, 2017 10:13 pm

dzień pierwszy - ulubiona piosenka

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

ruch oporu
PisanieTemat: Re: Trzydziestodniowe wyzwanie piosenkowe   Sro Paź 04, 2017 11:37 pm

Najpierw spytałam last.fm i powiedziało, że Kosmiczna Miłość od Florentyny i maszyny, ale to chyba już nieaktualne
Potem uznałam, że podzielę się piosenką, której aktualnie słucham najczęściej i mogę nazwać ulubioną. Okazało się, że nie ma jej na youtube, a soundcloud powiedział, że moja aktualna lokacja to trzeci świat i wykonawca nie udostępnił mi utworu. Jakby ktoś chciał posłuchać na Spotify: Iron and Wine - Miss Bottom of the Hill, polecam. Ja.
W każdym razie - jako trzecia przyszła mi do głowy ta! Do tej pory mi się nie znudziła, doskonale się do niej pisze, a inne fajne dopasuję do pozostałych kategorii.
Uf. To cięższe niż myślałam

Don McLean - American Pie
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

alianci
PisanieTemat: Re: Trzydziestodniowe wyzwanie piosenkowe   Czw Paź 05, 2017 10:14 am

I znów zbyt szeroki wybór! Poza legendarnym Włączamy niskie ceny z poronionej reklamy Media Expert, to... nienawidzę Lady Pank. Wszystkich piosenek po kolei i każdej z osobna  

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

alianci
PisanieTemat: Re: Trzydziestodniowe wyzwanie piosenkowe   Czw Paź 05, 2017 11:24 am

najmniej lubiana to mało powiedziane, nie trawię tej piosenki bardziej niż jakiejkolwiek innej (abstrahując już od tego, że za tego typu muzyką w ogóle nie przepadam) i chciałabym cofnąć się do dnia kiedy przypadkowo ją usłyszałam, żebym mogła zatkać zapewne dwunastoletniej mi uszy i nigdy jej nie usłyszeć

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

ruch oporu
PisanieTemat: Re: Trzydziestodniowe wyzwanie piosenkowe   Czw Paź 05, 2017 8:47 pm

dzień drugi - najmniej lubiana piosenka

pop trawię w bardzo małej ilości, county w jeszcze mniejszej, a jak to zmiksowali i puszczali w radiu,
którego słuchała moja siostra to myślałam, że wyjdę z siebie i stanę obok
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

ruch oporu
PisanieTemat: Re: Trzydziestodniowe wyzwanie piosenkowe   Czw Paź 05, 2017 11:18 pm

Ogólnie miałam spory problem, bo nie słucham rzeczy, których nie lubię więc po prostu o nich nie pamiętam. Ale! Miałam to (nie?)szczęście, że natknęłam się na to przerzucając stacje radiowe w samochodzie. Więc przypomniało mi się jak bardzo nie znoszę tej piosenki!

No Doubt - Don't Speak
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

alianci
PisanieTemat: Re: Trzydziestodniowe wyzwanie piosenkowe   Pią Paź 06, 2017 9:25 am

o dziwo jest kilka takich piosenek, więc ciężko wybrać, ale ta za każdym razem

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

alianci
PisanieTemat: Re: Trzydziestodniowe wyzwanie piosenkowe   Pią Paź 06, 2017 11:07 am

Niezmiennie od kilkunastu lat... wszystko dzięki dwóm starszym siostrom, które każdy centymetr kwadratowy ścian pokoju oblepiły plakatami z Bravo i Popcornu - na kilku z nich byli o n i... i nawet kilkuletnie dziecko pokochało Nicka Cartera!    

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

ruch oporu
PisanieTemat: Re: Trzydziestodniowe wyzwanie piosenkowe   Pią Paź 06, 2017 1:01 pm

dzień trzeci - piosenka, która sprawia, że jesteś szczęśliwy

słucham tego w czasie sesji i to jest niezwykłe, że mnie to potrafi podnieść z takiej desperacji i zebrać się w sobie i mieć nadzieję, kocham to
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

ruch oporu
PisanieTemat: Re: Trzydziestodniowe wyzwanie piosenkowe   Pią Paź 06, 2017 4:44 pm

Najpierw stwierdziłam, że to zbyt trudne zadanie, no ale... naprawdę nie umiem dokonywać takich wyborów Wybrałam zatem jakieś dwadzieścia piosenek i wylosowałam jedną, żeby innym nie było przykro :osom:
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

ruch oporu
PisanieTemat: Re: Trzydziestodniowe wyzwanie piosenkowe   Pią Paź 06, 2017 8:35 pm

Wyznanie. Jestem wielką fanką starych musicali. I mówiąc "starych" mam na myśli tych co mają co najmniej 50 lat. Każdy film w którym nagle zaczynają śpiewać, powstały po odejściu Doris Day od kinematografii to czyste paskudztwo (nie licząc Kabaretu, Chicago oraz filmów bolly z Kajor i Shah Rukh Khanem), nikt nie wmówi mi, że jest inaczej.
W każdym razie - jestem wielką fanką starych musicali i filmów złotej ery Hollywood. I wszystkie piosenki z tamtych czasów od razu sprawiają, że czuje się szczęśliwa. Jednak, skoro muszę wybrać tylko jedną, to niech będzie klasyk nad klasykami.

Judy Garland - Somewhere over the rainbow
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

ruch oporu
PisanieTemat: Re: Trzydziestodniowe wyzwanie piosenkowe   Sob Paź 07, 2017 2:19 pm

Dylematy, dylematy - chciałoby się wkleić wszystkie Sarsy i inne despacita (i ostatnio jeszcze EWRY NAJT), ale koronę oddaję piosence, która nieustannie, od kilku lat (był to ogromny hit mojego gimnazjum i wszyscy słuchali tego tak często, że chyba zaczęła mi się jakaś ostra alergia na nią?) wywołuje we mnie natychmiastową reakcję typu wyłącz to!!!
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

alianci
PisanieTemat: Re: Trzydziestodniowe wyzwanie piosenkowe   Sob Paź 07, 2017 4:03 pm

Po raz kolejny zbyt szeroki wybór; za każdym kawałkiem powodującym smutek stoi osobista historia, którą trzeba znać, by zrozumieć, skąd podobne odczucie - ale jest jeden otwór uniwersalny. Taki, który usłyszeć (i obejrzeć) powinien każdy. Taki, który zrozumieć powinien każdy. Dość świeży, bo z ubiegłego roku, ale aktualny od dwóch dekad - i obligujący nas na kolejne kilkadziesiąt. Panie i panowie...

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

cywile
PisanieTemat: Re: Trzydziestodniowe wyzwanie piosenkowe   Sob Paź 07, 2017 4:29 pm

Ech, zmieniam ulubioną piosenkę co kilka miesięcy, ale przy tej wyjątkowo nie mogę usiedzieć w miejscu, jak ją słyszę.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

ruch oporu
PisanieTemat: Re: Trzydziestodniowe wyzwanie piosenkowe   Sob Paź 07, 2017 7:07 pm

Myślałam, że to będzie wyzwanie jak przy poprzednich trzech przypadkach, ale tym razem poszło mi całkiem sprawnie. Znalazłabym pewnie całkiem sporo pasujących do tej kategorii - ta jednak przyszła na myśl jako pierwsza.
No i - naprawdę ją lubię!
(To może być też tylko moje wrażenie, jednak niezwykle pasuje mi do Lou i wybitnie dobrze pisze mi się przy niej posty!)

Denai Moore - Blame
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

okupanci - cywile
PisanieTemat: Re: Trzydziestodniowe wyzwanie piosenkowe   Sob Paź 07, 2017 8:13 pm

*patrzy na playlistę 89 piosenek, które sprawiają, że chce mi się płakać*

milion wylanych łez na scenach w Chirurgach, jeszcze więcej dołujących fanvidów...
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

ruch oporu
PisanieTemat: Re: Trzydziestodniowe wyzwanie piosenkowe   Sob Paź 07, 2017 11:49 pm

dzień czwarty - piosenka, która sprawia, że jesteś smutny

jak dla mnie to już klasyk, a wersja z tą końcówką jest szczególnie rwąca serce, napisałam do niej najsmutniejszego posta w moim życiu ;-;
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

cywile
PisanieTemat: Re: Trzydziestodniowe wyzwanie piosenkowe   Nie Paź 08, 2017 6:19 am

*triggered*
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

alianci
PisanieTemat: Re: Trzydziestodniowe wyzwanie piosenkowe   Nie Paź 08, 2017 8:59 am

#bezkomentarza

Dzień piąty -  piosenka, która przypomina Ci o kimś
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

okupanci - cywile
PisanieTemat: Re: Trzydziestodniowe wyzwanie piosenkowe   Nie Paź 08, 2017 10:48 am

Dzień piąty - piosenka, która przypomina Ci o kimś
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

okupanci - cywile
PisanieTemat: Re: Trzydziestodniowe wyzwanie piosenkowe   Nie Paź 08, 2017 3:34 pm

O dziwo nie mam problemów ze wskazaniem ulubionej! #foreverepic

oh non, rien de rien
oh non, je ne regrette rien.
wenn ich ihre haut verließ
der Frühling
blutet in Paris
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

ruch oporu
PisanieTemat: Re: Trzydziestodniowe wyzwanie piosenkowe   Nie Paź 08, 2017 3:58 pm

szukając uszczęśliwiającej piosenki, uświadomiłam sobie, że większość z ulubionych mnie jednak dołuje #grumpykama
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

Sponsored content
PisanieTemat: Re: Trzydziestodniowe wyzwanie piosenkowe   

Powrót do góry Go down

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 6Idź do strony : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next