IndeksIndeks  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Kto to napisał?

Share | 

Kto to napisał?

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość

konta specjalne
PisanieTemat: Kto to napisał?   Nie Paź 08, 2017 5:41 pm

Wszyscy stalkujemy czytamy gry trwające na forum - jedne poważne, inne zdecydowanie mniej, niebezpieczne, obfitujące w zwroty akcji lub po prostu romantyczne schadzki w zakątkach Paryża - jednak niektóre z nich są na tyle charakterystyczne dla pewnych postaci, że zaledwie po kilku zdaniach można by zgadnąć, która postać powiedziała lub pomyślała daną rzecz. Spróbujcie więc rozgryźć, kto napisał wklejony fragment danego postu i nie zapomnijcie o zostawieniu swojej zagadki!

Cytat :
Był pewien, że tę noc – podobnie jak jedną z wielu – umilą mu głosy konających więźniów.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

alianci
PisanieTemat: Re: Kto to napisał?   Nie Paź 08, 2017 6:16 pm

Stawiam na Larsa, Julka albo Tobiasa, boskie trio

To będzie oczywiste, ale rozczula mnie za każdym razem:
Cytat :
Smak tytoniu, duszący dym, choroba płuc i kaszel stanowiły marną rekompensatę za utratę kilku wyjątkowo cennych minut dla kogoś, kto po Paryżu porusza się wyłącznie dwoma liniami tramwajowymi – a i tak czasem gubi drogę.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

okupanci
PisanieTemat: Re: Kto to napisał?   Nie Paź 08, 2017 7:26 pm

Mam wrażenie, że Fin, ale nie jestem pewna.

Uwaga, leci klasyk!

Cytat :
- Puść mnie ty obleśna, burżuazyjska świnio, ty zafajdany wrogu czerwonej rewolucji, ty ociekający ohydą klasowości wieprzu - zaczęła wykrzykiwać, wybierając, jak się jej wydawało, mniejsze zło.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

okupanci - cywile
PisanieTemat: Re: Kto to napisał?   Nie Paź 08, 2017 9:55 pm

Camille oczywiście!

Bardzo oczywiste. Śmiech przez łzy
Cytat :
- Ja już nie mam nogi, daj mi chociaż uratować tę jego. Inaczej ona wkurwi się na mnie jeszcze bardziej
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

ruch oporu
PisanieTemat: Re: Kto to napisał?   Nie Paź 08, 2017 10:02 pm

Najlepszy brat, dla którego najwyraźniej największą motywacją jest moja złość.

Cytat :
Kiedy byłam młodsza, lubiłam marzyć, że nie tylko zdobędę nagrodę Nobla jako najmłodsza kobieta w historii(...)

za łatwe, ale jakie ambitne! <3
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

ruch oporu
PisanieTemat: Re: Kto to napisał?   Pon Paź 09, 2017 12:26 am

czyżby to była Lou? Cool

Cytat :
– Bardzo bym chciał, drodzy koledzy, sam wracam z baru!, gdzie jednak wydałem ostatnie pieniądze. – Zachwiał się lekko na nogach, jakby wypił więcej niż w rzeczywistości i zrobił smutną, autentycznie przejętą minę. – Ale może mój kolega was wesprze!

łatwe, ale za to śmiechnięte!
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

alianci
PisanieTemat: Re: Kto to napisał?   Pon Paź 09, 2017 5:26 pm

Typowy Grzesiu

Życiowe doświadczenie, odcinek osiemnasty!
Cytat :
- Wie pan, co mówią o żonach – dodał mimochodem po niemiecku (...) - Są jak omlet. Pierwsza zawsze jest nieudana.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

okupanci - cywile
PisanieTemat: Re: Kto to napisał?   Pon Paź 09, 2017 8:28 pm

Nikt inny tylko mój drogi małżonek

Cytat :
- Monsieur, musiałabym być niespełna zmysłów, żeby pana poślubić - zaczęłam. Spokój brzmiący w moim głosie tańczył na granicy gniewnego wrzasku. - Mówił pan, że nie naraziłby pan swojego honoru na szwank, nieprawdaż? Cóż, honor nie może ucierpieć, jeśli się go nie ma. Powinnam była już na samym początku to zrozumieć, gdy zawieraliśmy tę żałosną umowę
#married <3
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

alianci
PisanieTemat: Re: Kto to napisał?   Sro Paź 18, 2017 10:40 am

Blansz, czyli w jak mało subtelny sposób odrzucić radzieckie oświadczyny

Cytat :
(...) jego jedyny błąd i jedyne liczące się zwycięstwo. Błąd i zwycięstwo, który stoi przed nim i lśni, jakby ktoś zanurzył ją w żywym złocie. (...) której imię za każdym razem przybiera inny wymiar – jest czym innym, kiedy szepcze się je w mroku nocy, czym innym, gdy wypowiada na głos w kontekście żywego ciała, stalowego spojrzenia, woni perfum i ciepła, które przywołuje jak pradawna pieśń.
Nawet sobie kurwa nie wyobrażacie, jaka ona jest teraz piękna.

Relationship goals
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

okupanci
PisanieTemat: Re: Kto to napisał?   Pią Paź 20, 2017 12:34 pm

Magnus (reunion taki piękny ).

Cytat :
Po części tym właśnie dla niej był, zmyślonym charakterem o bardzo wyraźnej twarzy, malującym się w jej umyśle obrazem, nieznaną jej postacią, której raczej nigdy nie przyjdzie jej tak naprawdę poznać, bo im dłużej o nim myślała, tym bardziej miała wrażenie, iż jest jedynie wytworem jej wyobraźni. Iluzją, którą stworzyła dla samej siebie, aby uciec od własnego życia. Alternatywną rzeczywistością, w której sięgnęła właśnie po tą jedną, konkretną książkę, będącą przepustką do czekającą na nią przygody.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

ruch oporu
PisanieTemat: Re: Kto to napisał?   Sob Paź 21, 2017 10:27 pm

Na 85% Flavie.

Cytat :
– Jeśli tylko masz takie życzenie – nagle przechodzę z grzecznościowego pani na obłudnie bezpośrednią formę – na panią trzeba mieć styl, pieniądze i kulturę, a stojąca przede mną kobieta spełniała zaledwie jeden z trzech warunków – i to połowicznie.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

alianci
PisanieTemat: Re: Kto to napisał?   Wto Paź 24, 2017 9:58 pm

Żak!

Cytat :
Intryga i miłość – szelest kartek niemal zagłuszył jego słowa, kiedy przewrócił kilka kolejnych stron, starając się nie patrzeć na to, z czego zrezygnował na rzecz niemieckiego dramatu. – Powinnaś przeczytać, Schiller nie zostawił na arystokracji suchej nitki. Gdyby urodził się sto lat później, zostałby komunistą.

<33
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

Sponsored content
PisanieTemat: Re: Kto to napisał?   

Powrót do góry Go down

Kto to napisał?
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1